Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kézi poggyászban lehet folyadé...

Pandi kérdése:

Kézi poggyászban lehet folyadékot szállítani tudom de maximum 100ml lehet úgy írják, az eredeti flakon 200ml-es abban mondjuk 50ml hajvasaló folyadékot lehet- e vinni kézi poggyászban+a krémeket ami tégelyenként 50ml? Köszönöm Pandi

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

nem, nem lehet 200 ml-sben 50 millit vinni. azt nem tudja senki se megmérni. 100 millis flakon lehet a legnagyobb. a nagy nem is férne bele az 1 literes tasakban, amibe minden folyadékot bele kell tenni.

szerintem próbálj lemondani erre a pár napra a hajvasalóról, szerintem a facebookon el fogják neked nézni, ha a nyaralós képeken nincs kivasalva a hajad

2012. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem a faccebook miatt szeretnék hajat vasalni!!:)Üres pumpás 200ml-es flakon megengedett a kézi poggyászban?
2012. júl. 29. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:

okés :))

üresen szabad vinni, én pl. a vizes üveget betettem üresen, és becsekkolás után megtöltöttem a mosdóban. bevallom nem szerettem volna tranzitban 600 ft-ért 0,5 l ásványvizet venni

2012. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ismételeten:)

Hogy mérjem a kézipoggyászt?55x40x20?mindenki mást mond:)

2012. júl. 29. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:

55x40x20 magasság, széllesség, mélység

Én kézfertőtlenítőt akartam felvinni, de előtte kiöntöttem a felét, még is elvették, mert 110ml volt a flakonra írva...

2012. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, az a méret, mait az 5-ös mond, de trükkös a dolog, mert ha puha a táska, akkor nem baj, ha pár centivel nagyobb.

én egy 60x45x25-össel utaztam ,de mivel nem volt megtömve, ezért szépen átment a kereten, még át si esett rajta. csak a kemény táskánál car, mert az beszorulhat, ha nagyobb. láttam olyat, aki alig tudta kiszedni, úgy beleszorult, szépen félre is állították, szerintem befizetteték vele a 60 eurónak megfelelő összeget

2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Először fogok repülni és lehet már kicsit túl is reagálom a dolgokat,de jobb még sztem előtte tisztában lenni egy két dologgal.Akkor ha puha a táska(sport táska szerű)az jobb mint a kézi poggyász bőrönd?Azzal nem vacakolnak annyit?
2012. júl. 30. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is túlizgultam, főleg, hogy nem volt másik táskám ,csak az a nagyobb. Igen ,azért jobb a puha, mert nem centivel méregetik, hanem azt nézik, hogy bele tudod-e rakni a keretbe. A keménynél meg, ha füle vagy a kereke miatt beszorul, az gáz.
2012. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A méretekre nagyon figyelj, mert mostanában nagyon szigorúan veszik legtöbbször, van erre a célra egy ilyen vas bőröndforma, amibe sokszor bele kell tenni a poggyászt, ha bele tudod tuszkolni felviheted, ha nem akkor nagy összegért fel kell add.

És összesen lehet felvinni 100 ml-t.

2012. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!