Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki kézipoggyás...

Pandi kérdése:

Utazott már valaki kézipoggyászként Ormi bőrönddel? A mérete50x36x18 ez renden is lenne, de ha belemérem a kerekeit is akkor úgy 57-58cm kb. Vajon elfogadják majd kézipoggyásznak? Belefér ez a típusú bőrönd a keretbe? Vagy keressek inkábbb másikat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mérd le és olvasd el mit ír a légitársaságod, hogy kerékkel együtt 55x40x20 vagy hasonlót, de ha 2 cm el magasabb sztem tökmindegy mert a keretbe tenni becsekk után állítva kell nem fektetve.
2012. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!!Köszi a választ!!:)Szóval a mérőketrecbe állítva teszik,és szerinted ha a többi méret stimmel 40x20 akkor nem lesz gond?Ha beleállítják és kilóg felül mert kilóghat a kerekei miatt ami lehet,hogy feltartja az nem lehet gond?Vagy szedjem le a kerekeit?Nem nagyon szeretnék másik bőröndöt venni ha nem muszáj,ja és most utazom először repülővel azért is vagyok ilyen tanácstalan.Ha láttam volna valaha ilyen mérőketrecet biztosan tudnék viszonyítani.Flector port egy dobozzal felvihetek kéipoggyászban?
2012. aug. 3. 11:43
 3/8 anonim válasza:
kézipoggyászként még nem utaztam, de mint ember egy kézipoggyásszal igen
2012. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:):)és mint ember kézipoggyásszal miket tapasztaltál?Mert nekem ez lesz az első repülőutam és semilyen tapasztalatom nincs,azért is kérdezősködöm!!!
2012. aug. 3. 12:10
 5/8 anonim válasza:
felszállás közben igyál valamit vagy nagyon fog fájni a füled (legalább is sokaknak szokott)
2012. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy van ahol fekvő a keret.
2012. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig még sose kellett beletenni se, csak ránézett a csaj, és mondta, hogy oké :) de 2cm nem hiszem, hogy számítana... az enyém is 2-3 cm rel nagyobb, és amikor vettem volt rajta egy böhöm nagy matrica hogy cabin friendly.
2012. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyat többször, hogy emiatt letörték az emberek a bőröndök kerekeit. Milyen társasággal utazol?
2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!