Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 60x40x30as a kézipoggyászom...

Ha 60x40x30as a kézipoggyászom repülőn és nincs 10 kiló, felvihetem magammal a gépre?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a szabvány, de ha kisebb lenne nem férnének bele a dolgaim.
2009. júl. 19. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem még soha nem zavartak le, pedig a legkülönbözőbb méretű és súlyú és néha 3 darab csomagom volt kézipoggyászban. (hátizsák, vagy kisbőrönd, kamera, kistáska papíroknak) Lehet, hgy fapadosoknál szigorúbbak, de rendes légitársaságnál még soha nem volt ilyen gondom.
2009. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer vittem fel egy házizsákot, ami 60x35x30 centis volt, és a MALÉV gépén az utaskísérő elkezdet hisztériázni, hogy ez így nem biztonságos (mivel nem lehetett berakni az ülés alá, így a lábaim között tartottam). Erre én azt válaszoltam, hogy ha lezuhanunk, nem ettől fogunk meghalni. Erre fintorgott egyet, de végül nem volt belőle probléma.

Nem tudom, fapadosok mennyire veszik ezt komolyan, mikor fapadossal repültem, akkor kisebb volt a kézipoggyászom, azt pedig fel turtam tenni a tartóba.

2009. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 kg-ig engedik fel elvileg, da ha a borond amit feladsz kevesebb mint a megengedett (rajta van a repjegyen az adott legitarsasagnal mennyi a max.) akkor ha rendes osszevonja ha tobb.
2009. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!