Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon vagy Németországban vannak szebb, hangulatosabb települések?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez körülbelül olyan kérdés, mintha ezt kérdezném: Mauritánia vagy Hollandia modernebb ország?


..

2012. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez egyáltalán nem olyan kérdés, ugyanis ott egyértelmű, hogy Hollandia fejlettebb ország. Bár ettől függetlenül még egy csóró országban is lehetnek hangulatos települések.
2012. aug. 5. 20:21
 3/5 nelli33 válasza:
100%
Szerintem Budapest nagyon szép város.Én nagyon szeretek utazni, voltam már Münchenben ami nagyon tetszett, szerintem sokkal szebb Bp-nél.Sokkal gazdagabb,és az Oktoberfest-kor nagyon jó az egész.De ez atól függ kinek mi tetszik.Ez csak az én véleményem, szóval én Németország mellett voksolok.
2012. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Németország nem is kérdés! Ha voltál már ott tudod.... láttál ott valaha az autópálya mellet gazt? vagy bármi szemetet is? NEM! Magyarországgal nem az a baj, hogy egyre szegényebb hanem az, hogy itt az a munka hogy ülünk az irodában és semmit nem csinálunk, ahelyett hogy pl. tisztán tartanánk a hazánkat.... de ha nem hiszel nekem utazz ki németországba és nézz körül. Menj el Oberstaufenbe vagy ha nm akarsz költekezni keress rá a neten. Nézd meg. az egy kis falu mégis csillog villog... melyik magyarországi falu mondhatja el magárol hogy igy néz ki??? én is németország mellett voksolok. :)
2012. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A migrik betettek a németeknek.
2018. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!