Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék kimenni angliába....

Szeretnék kimenni angliába. Angolt jól beszélem. Vendéglátósként milyen esélyeim lennének? Kezdőtőkém lenne rá.

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 01:07
 1/4 anonim válasza:

[link]


...és ez így van. Most 10% körül járunk. Meg lehet próbálni, de lehet, hogy csak próbálkozás marad.

2012. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért Anglia? Mindenki oda akar menni, de ennyi ember nem kell. Annyi sokkal jobb ország van a közelben...
2012. aug. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, főleg ha jól megy az angol. Én 3 hónapja jöttem, és 3 hét alatt találtam állást. (IT terület)
2012. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az indexes cikkhez: Itt azért ekkora a munkanélküliség, mert azgol fiatalok NEM AKARNAK dolgozni, mivel a segélyből jobban kijönnek... Szobalány, mosogató, pincér, stb. mindíg kell, és van is állásajánlat. Ha már jobban fizető állást szeretnél, arra már kevesebb esély van, mert azt már az angolok is megcsinálják. Szerintem vágj bele ha nem riaszt vissza a fizikai munka a kezdetekben. Utána már tovább tudsz lépni magasabb pozícióba esetleg továbbtanulni.
2012. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!