Kezdőoldal » Utazás » Európa » A 2013-as velencei karneválra...

A 2013-as velencei karneválra szeretnénk elmenni, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Szóval az volna a kérdésem, hogy mit érdemes megnézni a velencei karnevál idején. Lesz-e esetleg valamilyen érdekes kiállítás Velence környékén? De a borkóstolók, különleges kulináris programok is érdekelnek.

Válaszaitokat előre is köszönöm



2012. aug. 11. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Velence tengerre épült, ezért nem igazán híres a bora... A karnevál az utcai mulatságról szól, nem a kulináris élvezetekről. Buranoba el lehet menni, de ha a látnivalók érdekelnek és nem a karnevál, akkor ne olyankor menj mikor a legnagyobb a tömeg.
2012. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom, hogy tengerre épült, de a környéken gondoltam.

a karnevál is érdekel de nem csak a mulatságok miatt szeretnék menni hanem egy kis kultúra miatt is :)

2012. aug. 12. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam, szerintem ha kultúrára vágysz, ne a karnevál idején menj, mert akkora a tömeg, főleg este felé, hogy alig lehet mozdulni. De egyszer mindenképp érdemes elmenni, mert nagyon jó a hangulat, ha mész egy kőrt valamelyik vaporettóval, el is lehet tölteni egy egész napot az utcákon bolyongva


de itt talán találhatsz még valamit


[link]


[link]


itt meg a végén írnak arról mit lehet enni-inni a karnevál idején


[link]

2012. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Rialtó-híd közelében van egy szuper pizzázó :D Egy kis ablaknál vannak óriási pizzák...Isteni :D
2012. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!