Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-München-Párizs,...

Budapest-München-Párizs, vonattal. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Nézegettem a MÁV honlapját, de nem igazán tudok sajnos kiigazodni.

Mennyi idő lenne az utazás?

Milyen sűrűn járnak a vonatok?

Az átszállásoknál mennyi idő van a vonatok között?

Mennyibe kerül oda-vissza?

Érvényes-e a 90%-os kedvezmény?

Lehet online jegyet foglalni?

Meddig érvényes az aktuális menetrend?

Hol találom az aktuális menetrendet, ami áttekinthető?


Esetleg jobban megérné repülővel?


Ha bármelyik kérdésre tudod a választ, nagyon kérlek, írj! :)



2012. aug. 12. 18:29
 1/8 anonim válasza:

vonat 4kor indul érkezik kb ugy 12 körul párizsba. 8 9 közt van strasbourgba ezt tudom, onnan ugy 2 ora még.

2vonat közt ugy 15 perc van kb, pénzben nem olcsó 230 eu csak oda.

2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
busszal nem lenne ez olcsóbb?
2012. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az is lehet! :)

Van tapasztalatod?

2012. aug. 12. 20:30
 4/8 anonim válasza:
van eurolines ,,,de most találtam egy 10 szer jobbat olcsobat cseh busz . vagy ha akarod másnéven student agency ...szép busz komfortos és piti pénzből ott vagy.
2012. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is most tervezzük vonattal. Bp-München vonat elég sok van, Münchenből Suttgartba kell elmenni, majd onnan TGV-vel Párizsba. Vagy van egyszer átszállásos BP-München-Párizs vonalon, nem TGV-vel:

[link]


Ha időben lefoglalod a jegyeket, nem vészesek. 90% nem érvényes.

2012. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eurolines busszal is nagyon olcsó és egyszerű!Én is mindig azzal utaztam Párizsba és biztonságosabb mint a vonat,ráadásul nincs megszabva hogy hány kiloig vihetsz ingyen és a sofőrök is nagyon kedvesek!

Sokat utaztam velük,és sok magyar jár ki oda.

2012. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem az megemlíteni hogy Pestről 22 órás az út Párizsig és ez függ a közlekedéstől is meg az hogy be e kell várni másik buszt de amugy 3óránként mindig megálltunk 10-15percre és van toalett a buszon is.Kicsit hosszú az út,ez az egy hátránya van.
2012. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy jobban megeri repulovel, de semmikepp se menj busszal! Tobb mint 20 ora, kenyelmetlen ulesben. Vonaton van halofulke vagy agy a kabinban, raadasul bufe is van. Gyorsabb is, kevesebbszer kell megallnia es nem olyan razos. Nem biztonsagosabb a busz, ez hulyeseg, sajnos veszelyesebb, mert a vezetok kevesbe figyelmesek ott mint a vonatokon.
2013. jan. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!