Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralt már valamelyikőtök...

Nyaralt már valamelyikőtök Vír szigetén? (Horvátország) Van esetleg valamilyen tapasztalatotok ami segíthet? Tetszett?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem olyan rossz mint amijennek levan festve. Szinte minden házban van valahogy víz megoldva, inni meg ugyis ásványvizet iszunk. Tengerparton nincs tusoló ez az egy baja, amúgy gyönyörű tiszta a viz. Nem tudom hogy hogy aki annyira szidja járte már ott. (és igen, más helyeken is jártam már)
2012. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Előző!

" Szinte minden házban van valahogy víz megoldva, inni meg ugyis ásványvizet iszunk."


Látod, te is azt igazolod akaratod ellenére, hogy nincsen víz minden háznál!!!!


Tudod vagyunk néhányan, akiknek ez számít!

Főleg, ha még fizet is érte az ember.

2012. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
40%

okostojas! "mas nem illik Rad"

nem erted, hogy vir nem mindenhol igenytelen?

megirom Neked, hogy meg "tapasztaltabb" legyel:

van vir-sziget es van vir a szigeten belul!

Ha majd forumokon akarsz nagyokat irni, ne zavarodj bele!

Virben van iskola, rendelo, nyugdijashaz, nyari tabor. Ezek biztos igenytelen Horvatoknak van epitve -.0

en Virben nyaraltam, annyiert, mint mas Splitben, ahol nem tudsz pihenni..

Te meg a hugyos velenceitoban jatszod az eszed, es itt osztod az eszt, hogy jobb legyen a megitelesed. LOW

2012. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
40%

es elarulom, hogy tajekozottabb legyel googles juzer:

csak keprol lattal olyan rendezett telkeket, mint azon a reszen ahol a szallasom volt. Akkora granatalmat kinalgatnak az ottaniak, mint a fejed. Annyi fuget meg szolot ehetsz, hogy egy honapig uveges tekintettel nezel a semmibe a gyonyortol.

azt olvastad Butyok, hogy egyik haz sincs befejezve, mert egyik sincs bevakolva es nemelyiknek meg keritese sincs? LOL

2012. aug. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
59-es nem tudom mér számít, én otthon se iszok csapvizet, pedig iható.
2012. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
csapvíz engem se zavar, hogy nem iható szinte semmi jelentősége attól nem lesz rossz egy hely. Remélem jó lesz. Mindenképp írok ahogy tudok
2012. aug. 18. 15:03
 17/18 anonim ***** válasza:
ééés csak nem írt...
2014. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi is voltunk ott, kb 2éve. Akkor minden rendben volt. Csapvíz tényleg nem iható, de nem vészes, ki lehet bírni. A hely szerintem nem rossz, kevés látnivaló, de van nyüzsgis este, a víz sem koszos, szaros mint ahogy egyesek ezt állítják. Szerintme nem rossz hely, remélem kedves kérdező, nem volt rossz élményben részed. Csak hogy ne hurrogjatok le, hogy igénytelenek vagyunk, voltunk már Rovinjban,Pulán,Zadarban,Bibionéban. Bibione szerintme ezerszer rosszab hely mint Vir.
2016. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!