Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan úsznám meg legolcsóbban...

Hogyan úsznám meg legolcsóbban Párizsba az utazást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre terveznék egy utazást Párizsba repülővel. 2 db 22 éves és 2db 16 éves ember. Kb. 5 napra mennénk és emiatt lenne poggyász is. Pl. júniusra mikortól érdemes és a legolcsóbb lefoglalni a jegyet? Poggyásszal együtt kb. mennyire jönne ki oda-vissza a jegy?


2012. aug. 14. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
pelikan.hu-n 17 ezer forint körül ad jegyet szeptemberre. Ehhez még pluszba mennyi jön?
2012. aug. 14. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a pelikánt nézegesd ha nem a ryanair vagy az easyjet honlapját, ott minden egyértelműen le van írva.


Foglalj szállást a booking.com -on.


Olvasgasd pár napig a fórumokat.


Vegyél vagy kölcsönözz egy jó útikönyvet, lehetőleg olyat amit magyar szerző írt.


Beszélj olyannak aki járt már ott, és tud adni jótanácsokat.


Röviden ennyi :)


Az ünnepek után érdemes nézegetni a jegyeket, január február környékén, akkor vannak nagyobb akciók.

2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ryanairnél nézd!
2012. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kata8914 válasza:
Ryanair-nél néztem szeptember közepe vége körül 8000ft ért repülőjegyet. És a párizsiszallas.hu-n találtam már 30ezerért szállást. Persze ez 4 napos kiruccanás lett volna nekem, és az igényeim nem verték a plafont...
2012. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!