Kezdőoldal » Utazás » Európa » KRK szigetre indulunk nyaralni...

KRK szigetre indulunk nyaralni, szállást foglaljunk előre?

Figyelt kérdés
19.-én akarunk menni, nézegettem net-en a szállásokat de nem foglltam még. Szerintetek kell, vagy ha odaérünk fogunk találni? Utazási irodában kell ott érdeklődni?
2012. aug. 14. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez erősen főszezon célszerű lenne, de ilyenkor már nincs nagy választék, örülhettek, ha "akad" szállás!

Lehet helyben is keresgélni, de készüljetek fel, hogy nagy melegben, cuccokkal akár többórás szálláskeresés is lehet, ami ugyebár a pihenőidőtökből kerül levonásra: annyival kevesebb időt strandolhattok :)


Ajánlom ezt az oldalt szálláskeresésre:

[link]


Térképen válaszd ki a települést, majd a lenti elérhetőségen ved fel a szállásadóval a kapcsolatot, így nem kell felesleges keresgélésbe kezdeni, ha leértetek HR-ba.

2012. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megpróbálok foglalni, ha nem jönne össze, akkor ott utazási irodában biztos tudnak majd segíteni, nem? Az az igazság h én nem tudok utalni, anélkül meg gondolom nem foglalhatok. :S
2012. aug. 15. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bevállalod azt, hogy lefoglalt szállás nélkül vágsz neki az útnak, akkor van lehetőséged még feljegyezni az apartmanokat a fenti honlapon, így nem kell összevissza autókáznod, a fenti helyeket felkeresed GPS segítségével, biztosan sikerrel jársz!

Kinti irodát nem ajánlom, mert megkéri az árát, és az sem biztos, hogy reális áron tudnak neked adni szállást!

Én már 3 éve, a fenti honlapon található szállástulajdonosokkal egyeztetek, igaz, előre kell utalni, ezzel lehet a foglalást érvényesíteni!

2012. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megvolt a nyaralás Krk szigeten, nem foglaltunk szállást, de gyorsan találtunk szerencsére. Köszi a váaszokat! :) Szép napot!
2012. aug. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!