Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskolás lány vagyok. Hol...

Főiskolás lány vagyok. Hol találhatnék irodai munkát nyárra?

Figyelt kérdés
Fizikai munka kizárva. Megbízható irodai munkát szeretnék, felsőfokú angol nyelvismeretem van, románból pedig középfokú. Alap számítógép ismerettel rendelkezem felhasználói szinten. Van B kat. jogosítványom (autóm viszont nincs).
2011. máj. 16. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mekiben
2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nyári munkát keresel, akkor feltételezem, diák vagy. Akkor pedig diákmunkák között keresgélj szerintem. Szoktak lenni irodai munkák.
2011. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma a fizikai munkával??
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
Büdös a munka biztos azért mert ő főiskolát végzett már felsőbbrendű egy fizikai munkához.
2011. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, miért kell mindjárt bunkónak lenni.

Engem pl. az egyetemi tanulmányaim alatt műtöttek. Akkor nem tudtam fizikai munkát vállalni.


úgy nem szeretem, amikor beszólnak egy embernek még mielőtt megismernék a helyzetét.

2011. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert felsőfokú nyelvvizsgával nem fogok elmenni címerezni!
2011. máj. 17. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, mert akinek felsőfokú nyelvvizsgája van az tényleg felsőbbrendű
2011. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz valamilyen speditőr cégnél. Ott jól jöhet a nyelvvizsga, főleg a román.
2011. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább azzal van a probléma hogy érettségi nélkül ülnek irodai munkakörben nagyon sokan és még egy levelet sem tudnak megírni.

Én azt mondom egy orvostanhallgató ne menjen már el címerezni. Én fogtam már kapát a kezemben, de rabszolga munkára nem mennék el, csak saját gazdaságba.

Inkább nem költök magamra.

2011. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki kell várni. Velem is ez történt, persze nem álom munkahely, de jobb mint a semmi.
2011. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!