Kezdőoldal » Utazás » Európa » Veszélyes Ukrajna (Kiev)?

Veszélyes Ukrajna (Kiev)?

Figyelt kérdés

Egyedül - annyi pénzzel ,ami elég szállásra + ételre rövid ideig.

Ott van egy ismerősöm.


Kösz ,ha válaszoltál! :)



2012. aug. 28. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Max a Csernobil óta tartó sugárzás miatt.

Ha csak nem vagy néger akkor annyira nem.

2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
arab. ez gond?
2012. aug. 28. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,amúgy sem mindenki olyan,mint amilyennek a média lefesti őket.

Minket is rasszistának tartanak mindenhol.

2012. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
én a helyedben azért vigyáznék, Ukrajna már erősen kelet-európa. csak óvatosan.
2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiev-ben voltam 3 hónapot barátoknál. Nincs semmi baj ott. Nagyon kedvesek,mosolygósak az emberek. Soha egy percre sem éreztem magam úgy hogy bajban lennék. Egyszer el is tévedtem,és az első ember akihez odamentem,elkísért az utcáig,mert nem értettem egy szavát sem. Csak mutatta hogy kövessem. Egyáltalán nem veszélyes város. Londonban sokkal jobban féltem amikor késő éjszaka egyedül mentem hazafelé mint az ukránoknál.
2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ez megnyugtatott


kelet kelet ... hát az mi is kelet vagyunk a németettől nézve

2012. aug. 28. 22:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden nemzetnek meg van a saját maga bunkója, ott sem hiány cikk. Közbiztonság alapvetően jó. Sok a veszett kobór kutya, este nem ajánlatos egyedül sétálni. Rendőrök, vámosok stb. valamiért meg akarnak bírságolni soha nem szabad mindjárt befizetni, mert nagyon alacsony a fizetésük, és általában a külföldieket, nyelvismeret hiányában kihasználják= saját zsebre dolgoznak.

Tapasztalataim szerint alapjában kedvesek az ukrán emberek és segítőkészek, valóban igaz, hogy mosolygósak. Ha el is fogyna a pénzed nem engedik, hogy éhen halj. Bulikat ne felejsd ki! Lányokkal vigyázz! :)

2012. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kijev nemtudom milyen, de Kárpátalján nemrég jártam és még Magyarországnál is biztonságosabbnak láttam. Jófej, segítőkész emberek, csendes, nyugodt falvak stb. Kijev talán veszélyesebb, mert nagyváros, de általánosságban az a modern véleménye a Vasfüggöny leomlása után egész Európát bejáró embereknek hogy Kelet-Európa biztonságosabb, mint Nyugat.
2012. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ogyesszában voltam, nem veszélyes hely Ukrajna. Nyilván az alapvető szabályokat be kell tartani. A helyiek Ogyesszában nem ajánlották éjjel az egyedül mászkálást a balhét kereső részeg tengerészek miatt :))
2012. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs, erős volt az általánosításom az előbb, miszerint Ogyessza kb. = Ukrajna :)
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!