Kezdőoldal » Utazás » Európa » Havonta mennyibol lehet...

Havonta mennyibol lehet megelni Nemetorszagban egyetemistakent?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 00:04
 1/4 anonim válasza:
O kolesz fele havonta 200 eu v 250 nem tudom pontosan akk meg oda szabold a kajat meg kiadasokat hat lehet 600 bol kijonnel de nem bizti :D
2012. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én olcsó koleszban laktam, 180 € volt rezsivel. Utazgatásokkal együtt 400 € volt a havi átlag, de nem éltem nagy lábon: egyszerű, diszkontból vett kaján éltem és bulizni is otthoni bemelegítéssel jártunk, mert a kocsma drága. Könyveket sem vettem meg, inkább a könyvtárban tanultam. Ja és a helyi közlekedést a város állta.
2012. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Faszas :D En Münchenben vok Es te ? :D
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is Münchenbe voltam,mondjuk én 2010-be önkéntes munkán(diákként) Havi 300 euróból éltem úgy hogy ebből 100 euró volt a bérlet, a kolit 3 hónapra még otthon kifizettem, az olyan 140 ezer ft volt összesen
2012. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!