Kezdőoldal » Utazás » Európa » 20 eves lany utitarsat keres...

20 eves lany utitarsat keres maganak PARIZSBA,2012.10.17-ei repulogep indulassal. Erdekel valakit? Bovebben lent. [:

Figyelt kérdés
Szoval..oktober 17-en indul a repulom,egy ryanair jarat,a jegy akcios most,15 ezer forint oda vissza.. Oktober 22-en indulok vissza,szalas hostelbe. Marciusba voltam mar egyszer kint,akkor egyedul voltam,es nagyon hianyzott a tarsasag. Kerlek ha erdekel irj! ( :

2012. szept. 5. 13:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az tulzas, de remelnem a legjobbakat :)egyebkent nagy baj nem tortenhet,eleg ovatos vagyok :)
2012. szept. 5. 14:59
 12/17 anonim ***** válasza:
ajánlanám a couchsurfinget
2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

próbáld meg a nyaraljunkeggyütt.hu oldalt. Én onnan szereztem az egyik legjobb barátnőmet. ',5 éve már: Eddig 6 utunk volt eggyütt,meg rengeteg kalandunk.

Amúgy van tapasztalatom couchsurfinggel is . Tényleg jó dolog és biztonságos.

Pont Párizs aludtam 5 pasival egy lakásba plusz egy macskával a nyakamba. De ezek tényleg olyan élmények amiket kár kihagyni. Meg Londonba is couchsurfinggel voltunk, ott a vendéglátónk egy nap alatt körbevitt minket Londonba

2012. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
elírtam , 1,5 éve bocsi
2012. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És kb mennyi lenne még a szállás?
2012. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked már le van foglalva a jegy/szállás? Mi is kb ebben az időpontban tervezzük, ha aktuális még írj privátot, hátha össze tudunk hozni valamit.
2012. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

15 ezer oda-vissza? Az igen :)

Diák vagyok,ha lenne pénzem akkor mennék,főleg egy jó csajjal :D

2012. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!