Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európai egészségbiztosítási...

Európai egészségbiztosítási kártya mennyi idő alatt készül el ha személyesen (nem postán) intézem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden szükséges okmánt viszel magaddal akkor 5 perc, ha nincsenek előtted és nem kell várni.

Csak a sajátodat tudod intézni, családtagodét is csak akkor ha viszel meghatalmazást, hogy eljárhatsz az ügyében.

2009. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszod:)
2009. júl. 28. 19:49
 3/7 anonim válasza:
Én is az elöző válaszolóval értek eggyet, de még annyit hozzáfűznék, hogy ha kiskorúnak csináltatsz akkor természetesztesen nem kell meghatalmazás és a kiskorúnak nem csak 1 évig érvényes hanem 3 évig. Illetve érdemes hosszab időt rászánnod mert általában 200 várnak! De ha mázlid van akkor hamar végzel!:-)
2009. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh 200an?:O ez kicsit durva:D De gondolom Pesten szokott ilyen nagy várakozás lenni, azért vidéken nem ilyen brutál. Mondjuk Mi Gyöngyösre megyünk csináltatni, bízom benne, hogy nem kell ott ülnünk egész nap.

Be kell egyébként jelentkezni? Gondolom igen, akkor miért hívnak be anniy embert egy napra?:|

2009. aug. 9. 18:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyimet most csináltatom, még nem küldték ki (kb 2hét múlva fogják, de az már késő), igazolólapot elfogadnak? (A4-eset) Vagy csak ideiglenes személyigazolványt?
2009. aug. 12. 11:33
 6/7 anonim válasza:
Én postán intéztem és 3 nap alatt megjött a kártya. Kedden küldtem el és péntekre itt volt postán a kártya.
2009. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. aug. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!