Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetek Brit állampolgár ha...

Lehetek Brit állampolgár ha már kettős állampolgár vagyok?

Figyelt kérdés
Magyar és Román állampolgár vagyok. Ha felveszem a britet akkor le kell mondanom valamelyikről?

2012. szept. 12. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nem nagyon tudok mit hozzá fűzni a dologhoz de szerintem kérdezd meg a magyar,román és brit nagykövetséget hogy ez lehetséges-e?

mert azt tudom hogy ebből a 3 országból mindegyik elfogadja a kettős állampolgárságot de lehet hogy a hármas állampolgárságot nem fogadja el valamelyik ország.


ezt azért nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__46148..

2012. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom hármas állampolgárság sehol sincs, legalábbis EU-ban nem..rokonom magyar-német áp. volt, férje angol tehát felvehette volna az angolt, de le kellett volna mondania vagy a magyarról vagy a németről, mert nincs hármas állampolgárság.


Szerintem magyar-román állampolgárságnál is ez van.

2012. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar állampolgárként 5 állampolgárságod lehet.

A román és brit állampolgárságról nem tudok nyilatkozni.

2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!