Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ryanairnél már tényleg csak...

A Ryanairnél már tényleg csak egy, azaz egy poggyászom lehet ingyenesen a gépre, amit felviszek?

Figyelt kérdés

Németországból jövök majd haza, és meglepődve látom a kiírást. Többször repültem már, de mindig volt kézipoggyászom ÉS egy retikülöm. Most azt is nyomjam be a kis bőröndbe (=kézipoggyász)?

Köszi



2012. szept. 23. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A fapadosoknál bevett szokás, hogy csak egy kézipoggyászt engednek felvinni, semmi többet. A nagy légitársaságok(Lufthansa, British Airways, stb, )engednek egy fényképezőgéptáskát vagy hasonló, kis méretű táskát a kézi mellé, de a fapadosok nem.
2012. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de mit akarsz felbinni a gépen akarsz sminkelni vagy mi?

mert ha 20 órát repülnél valahova elhiszem h szükséged lenne vmire,de N.o itt van.

2012. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így volt a Ryanairnél, és a többi fapadosnál is. Maximum szerencséd volt, hogy nem szóltak érte. És felvinni, csak egyet lehet, akkor is ha fizetsz érte, a csomagtérben fogják elhelyezni.
2012. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor eddig tényleg szerencsém volt...mert én emlékszem, hogy volt olyan, hogy külön takarót lehetett vinni, fényképezőt, laptopot...arról nem is beszélve, h senkiben fel sem merült, h amit a duty-freeben vettem, azt is belecsomagoljam a kézipoggyászba. (utaztam AirLingussal, Jet2-val, sztem Ryanairrel is, amik fapadosak)

Dehogy akarok sminkelni :D de mivel nem lesz feladott poggyászom, csak kézi, ezért jó lenne, ha mondjuk az útlevelemet, nem a mini bőröndből kéne előbányászni...

Mindenesetre nagyon köszönöm a segítséget :)

2012. szept. 23. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt. A kézi poggyász az igazából a retikül vagy hasonló lenne. Kicsit persze nagyobbra szabták a felvihető méretet, illetve fizetős a feladott poggyász így ebből az van hogy szinte mindenki csak kézi poggyászt visz, lehetőleg maximálisan kihasználva a megengedett méreteket. Lásd te is kisbőrönddel akarsz menni. Szóval abba bele kell férjen minden. Lehet, hogy kényelmetlen, de így olcsó. Ha kényelmet akarsz és megfizeted, akkor add fel a bőröndöt a raktérbe és utazz a retikülöddel kényelmesen, ám drágábban. :)
2012. szept. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áááh, jó lesz nekem az olcsó kényelmetlen is :) Köszi :)
2012. okt. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!