Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőgépen használhatok...

Repülőgépen használhatok vércukormérőt?

Figyelt kérdés

Nem sokára utazom Angliába. Életem eslő repülése. Cukorbetegként pláne.

Így nem tudom, hogy van-e valamilyen különleges hatása ennek az "élménynek" a vércukorszintre.

Illetve inzulint tudom, hogy vihetek fel. De a pen(tűvel együtt) nem minősül semmiféle gyilkoló eszköznek ugye? :)

Tehát nem fognak ezzel kapcsolatban kötekedni velem?

Illetve ír fel a dokim glükagont (remélem jól mondom), ahhoz meg ugye eleve ilyen injekciós tű szerűség van.

szóval lesz-e ezekből problémám?


2012. szept. 25. 17:04
 1/8 anonim válasza:
Annyira bunkó tajparasztok tán még ők sincsenek,hogy ilyesmibe bele kössenek. Szerintem nem para...
2012. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Sajnos nem ilyen egyszerű :S


Meg kell kérdezni a reptéren, hogy ennek milyen eljárása van.

Amikor unokatesóm utazott (ő is cukorbeteg) volt erre valamilyen külön engedélye h felviheti mert beteg.


Szerintem a legjobb lenne ha felhívnád őket.

2012. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira bunkó tajparasztok tán még ők sincsenek - de sajnos vannak :(

En mar hallottam olyanrol is, hogy eroszakoskodtak az anyukaval, mert a gyereknek folyadek babietelt probalt a gepre vinni....


Inkabb kerdezz utana a repteren, a legitarsasagnal illetve irass az orvosoddal egy igazolast!

2012. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Wizzair-rel megyek, ha esetleg így tudnátok konkrétabbat mondani, nagyon megköszönném :)
2012. szept. 25. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az inzulin és a tűk felvihetők az utas nevére kiállított orvosi recept vagy gyógyszerészi igazolás bemutatása mellett."

Egyébként mindegy mivel mész, mert a biztonsági ellenőrzést nem a légitársaság végzi...

2012. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2 órás út alatt muszáj mérned? A 12-24órás utaknál természetesen kell de a 2 órás út alatt a fapadoson még csak kaját sem kapsz. Amugy szerintem fel lehet vinni, de nem árt ha van róla papírod.
2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy abba a pici tűbe belekötnének. Épp most utaztam és egy nő elkezdett kötni. Egy kötőtűvel sokkal nagyobb baj lehet okozni mégis felengedték.
2012. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem muszáj mérnem, DE LEGYEN OTT!!! Ha valami van, le se tudom ellenőrizni, hogy most tényleg esetleg van valami, vagy csak beképzelem vagy bármi. Kell az oda mellém, azért van. Én is nyugodtabban vagyok, ha tudom, hogy bármikor megmérhetem, ha úgy érzem, hogy szükséges.
2012. szept. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!