Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlinben vagy Hamburgban...

Berlinben vagy Hamburgban jobb élni?

Figyelt kérdés
Berlin sokkal nagyobb mint Hamburg lakosságra és méretre is valamennyivel és én igazából mindig valami nagy metropoliszba vágytam de Hamburgnak meg szerintem olyan jó hangulata lehet mert ugye tengerpart kikötő... és az sem egy kis város mellesleg.Szeretek bulizni meg az éjszakai életet a sok embert meg minden de ugyanakkor a tisztaságot is .Vagy ha csak egyszerűen nem ezeknek az elvárásoknak kell megfelelni akkor melyiket ajánlanátok jobban?:)

2012. szept. 30. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Berlin a szerelmem, mert lenyűgöz, hogy mennyire változatos, szabadszellemű és óriási. Ott tényleg az lehetsz, aki akarsz, nem fognak hülyének nézni.

Hamburgban viszont minden bizonnyal jobbak a fizetések, gyönyörű, tiszta város, viszont az ottani időjárás engem depresszióssá tenne.

2012. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még van időm a döntésig lehet hogy addig ellátogatok valamilyen módon mindkettőbe és akkor meglátom melyik a szimpatikusabb de azért írjatok még:) és köszi a választ
2012. szept. 30. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Hamburg jobban tetszik. Berlinben érződik azért még a komcsi múlt, én pedig azért szeretnék külföldre költözni, hogy attól az érzéstől végérvényesen megszabaduljak.
2012. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak Kelet-Berlin az, ahol érződik a "komcsi" múlt, de az is csak a lakótelepek miatt. Szerintem épp ezért izgalmas, Kelet és Nyugat keveréke. :P
2012. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!