Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Zürichről,...

Mi a véleményetek Zürichről, és Svájcról? Szép város, szép a svájci Alpok? Melyik másik városokat ajánljátok megnézni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szép Zürich. Amugy Svájcban szerintem nem a városok a legszebbek: kirándulni, turázni, bicajozni... hamarosan sielni kell menni :)


Amugy sok szép kisváros van Svájcban: Zürich, Bern, Basel vagy Lausanne (másik nagy kedvencem): ezek mind kisvárosok, de hangulatosak


Menjetek el Interlaken környékére kirándulni, hegyeket nézni.

Tipp: menjetek vonattal Bern-Fribourg utvonalon Lausanneba, ahogy kijöttök hirtelen egy alagutból Fribour-Lausanne között, és elétek tárul a Genfi tó az Alpokkal a háttérben, az szerintem nagyon szép.


Van még nagyon sok szép rész...

2012. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Luzern is nagyon szép, oda is érdemes ellátogatni...

Illetve francia részekre és a hegyekbe, pl. Adelboden környékére..

2012. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ezek szerint szinte az egész országot érdemes bejárni/körbejárni!
2012. okt. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!