Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hannover-ből, Hamburg-ból...

Hannover-ből, Hamburg-ból vagy Brémából keresek fapados járatot Pestre?

Figyelt kérdés
Aki ismerős ezen a vonalon, vagy tud valami jó megoldást, az légyszi szóljon. (kivéve ryanair)
2012. okt. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyi ideig tartott kiirni azt a kerdest, szerintem mar meg is talaltad volna. Erre es hasonlo kerdeseidre a következö linket tudom ajanlani: www.google.com
2012. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, melyik repül onnan, a kettő közül az egyik biztos: easyjet, wizzair.
2012. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a rettentően hasznos segítséget. nem ad ki semmit sem az Easyjet arra az időpontra amikor repülnék, Ryanair meg főleg nem. Az easyjet szerint október 29.-ig foglalhatok előre, és a másik probléma, hogy csak Dortmundból indít járatot Pestere, ami ugye nekem nem esik annyira a 200km-es körzetembe, a ryanair pedig egyáltalán nem talál semmit nov. 16. és jan. nem tudom már hanyadika között.

Hannoverből nem találtam semmit Pestre, Brémából szintúgy.


De ugye jó magyar szokás szerint egyszerűbb a másikat leugatni és itt névtelenül osztani az észt.

2012. okt. 10. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Nem azért írta ki a kérdező a kérdést, mert nem tud a neten keresgélni, hanem mert nincs északnémetből egy normális, azaz megfizethető járat Pestre.

Én is ezzel a problémával szenvedek, pedig nekem Pozson és Bécs is jó lenne, nem csak Budapest, de a fő baj, hogy nem variálhatom a napjaimat mikor utaznék, mert fixek.:(

Próbáltad már azt a verziót, hogy Ryanairrel Bremen- London, és onnan London-Budapest? Igaz kacifántos, de ki lehet fogni olcsón.

Ezen kívül csak a Germanwings meg az Airberlint néztem, de mindig pont akkor drága, mikor nekem kéne hazautazni...

2012. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát az eddigi legértelmesebb, amit találtam, az a wizzair..csak azzal az az egy probléma van, hogy már este el kell indulnom itthonról, és majd a reptéren csövezek reggelig..mert mindig olyan korán indulnak a járataik, vonat meg ugye hajnalban nem nagyon van..:(

az airberlin nem ad ki sehonnan semmit..a germanwings sem a legjobb..

amúgy ez a london-pest megoldás sem lehet sokkal olcsóbb..:(sőt..

2012. nov. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!