Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan fogok átszállni?

Hogyan fogok átszállni?

Figyelt kérdés
Palma de Mallorcára utazom novemberben a ryanairrel, viszont úgy megy a járat, hogy Barcelonában átkell szállnom, de nem tudom úgy lefoglalni a jegyet, hogy 1 jegyen rajta legyen, hanem ilyenkor 2-t kell csinálni? Egy Budapest-Barcelona és egy Barcelona-Palma? És amikor leszállok Barcelonában akkor újra kell csekkolnom? Ja, és oda-vissza. Remélem érthető ahogy ezt így leírtam, félek, ha valaki jártas ilyenben, megköszönném a kommentjét! :)

2012. okt. 10. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha külön veszed meg a jegyed, akkor az átszálló reptéren is meg kell csinálni mindazt, amit az induló repülőtéren!(becsokkolás, csomag, stb)
2012. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És akkor annyi időt kell hagynom, hogy ezeket megtudjam csinálni?
2012. okt. 10. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat.. mert ha késik az első géped és esetleg elkésed a másikat, akkor vehetsz új jegyet (vagy fizetheted az átírást). Ha a kését nem is veszed figyelembe minimum 2 óra legyen az érkezés és az indulás között.
2012. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha újra kell csekkolni, meg security check, meg minden, főleg, ha a cuccot is fel kell venni... Akkor legyen az három óra is.

Amúgy meg miért nem tudod egyben venni? Elvileg úgy mondod, hogy Budapest-Mallorca, és akkor az átszállást már úgy adja meg, a csomagodat is átteszik... akkor nincs ilyen gond.

2012. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel ryanairrel megy, ezért nem tud átszállós jegyet venni. Ez a low-cost légitársaságok (egyik) lényege, nem vállalnak felelősséget átszállásért stb. csak point-to-point utaztatnak. Át kell menned a teljes biztonsági ellenőrzésen újra, és újra be kell checkolnod, sőt ha lekésed a gépet, akkor át se tudod íratni, teljes áron kell egy teljesen új jegyet venned a következő gépre, ha egyáltalán van rá hely. Szóval gondold meg erősen, és én legalább 3, de inkább 4 órát hagynék. Inkább relaxálj a váróban, mint hogy bukj nem kevés pénzt.
2012. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, okosabb lettem, és akkor hagyok időt mindenképp, szerencsére több járat is indul 1 nap Barcelonából Pálmára, úgyhogy az megoldható lesz.. Köszi mégegyszer mindenkinek! :)
2012. okt. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!