Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova költözzek, ahol viszonyla...

Hova költözzek, ahol viszonylag sok magyar ember él együtt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, el szeretnék költözni magyarországról... :( az lenne a kérdésem, hogy hol található olyan város vagy falu, aminek van olyan viszonylag nagyobb része ahol magyarok laknak és közésségben élnek? És mondjuk lehet találni rendesen munkát... Angolul tudok, néha csúnyán rakom össze a mondatokat de meg tudom értetni magam... Mindenkit meghallgatok! :)
2012. okt. 10. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarokra nem igazán jellemző, hogy egy kupacba tömörülnek kint. München mellett van állítólag egy település, ami teli van magyarral, de ebben most nem vagyok biztos.
2012. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz valahová ahol még nem lakik senki, és toborozz oda magyarokat.
2012. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erdély, Felvidék, Délvidék.
2012. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pittsburgh-ben jelentős számú magyar kisebbség él, akik néha összejárnak és tartják egymással a kapcsolatot, bár nem régiben olvastam, hogy már ez is egyre inkább eltűnőben van.
2012. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldre költözöl, akkor ott kerüld el a magyarokat, mert csak lehúzzák a másikakat.
2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben sajnos van igazság.
2012. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön kerüld a magyarokat jó messzire.
2012. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is csak az előző hozzászólókat tudom megerősíteni. Kerüld a magyarokat, ez saját tapasztalat. Persze tisztelet a kivételnek, de az csak pár %.

Amúgy minden nagyváros teli van magyarral. Sőt a legeldugottabb helyek is.

2012. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miert kellenek magyarok? egy csomo mas ember el meg a foldon...
2013. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!