Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemzetközi Volánbusszal ki...

Nemzetközi Volánbusszal ki utazott már? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Lehetséges külföldön a jegyvásárlás ?
2012. okt. 11. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden országból...

Jó lenne ha kiírnád az országot is.

2012. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak itthonról utaztam vele, külföldön nem próbáltam még jegyet, venni, szóval ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom. Eddig egyszer mentem Prágába, egyszer Párizsba és vagy 3-4-szer Bécsbe. Én meg voltam elégedve vele, a buszok kényelmesek, tiszták, és nagyjából pontosak is voltak (egyedül a Párizsba menő busz késett odafele egy másfél órát).
2012. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges bárhol vásárolni rá jegyet, ahova közlekedik. Én is kint vettem. Megbízható, nincs vele semmi gond. Amúgy az Eurolines nevű szövetség égisze alatt fut a dolog, tehát ez van a buszokra írva, de a Volán üzemelteti, alvállalkozókkal egyetemben.
2012. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Németországban élek , és itt fogom megvásárolni a jegyet is akkor ha mindez lehetséges :D Köszönöm szépen a válaszokat :D
2012. okt. 11. 13:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés bocsánat.. öhm online jegyvásárlás megbízható ?:D
2012. okt. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!