Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet az, hogy, ha...

Hogy lehet az, hogy, ha Kazincbarcikáról és vonattal szeretnék menni Rimaszombatba pl. akkor menetidőnek kb.20 órákat ír ki pedig kb.1 óra az út? (elvira.hu)

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nincs közvetlen járat és többször át kell szállni.
2012. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy 9 óra 32 perces is. Csak hát ezek anyagilag is jóval többe kerülnek, nemcsak időben. Kazincbarcikáról Miskolcon át Kassára, majd onnan Feleden át Rimaszombat. Elképesztő, hogy egy 2 km-es szakasz hiánya mennyire megbolondítja az útvonalat.

Régebben még ment vonat Bánrévéről Sajólénártfalvára, de ez már megszűnt. Sajnos egyre kevesebb vasúti határátmenet van. Én a helyedben úgy mennék, hogy vonattal Kazincbarcikáról Bánrévévig, majd onnan átgyalogolni Sajólénártfalvára (kb 2-2,5 km) majd onnan vonattal tovább Rimaszombatra. Az Elvira 3 vonatot ad ki, ebből csak egynél kell átszállni Feleden, a többi egyenesen Rimaszombatra megy.

Majd írd már meg a tapasztalatokat ha megjártad ezt a kis utat.

2012. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A google térkép szerinti útvonaltervezés alapján sztem inkább átmek sajókazán majd kocsival 1 óra úttal letudom oszt cső ah minden jól megy
2012. okt. 18. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja ha van kocsi már más a helyzet. Azt hittem csak a tömegközlekedés jöhet szóba.
2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna úgy de muszáj...
2012. okt. 19. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!