Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van aki itthonról munkaközvetí...

Van aki itthonról munkaközvetítő segítségével sikerült munkát találni külföldön? Legyen Német, Ausztria, Hollandia vagy UK?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen ismerősöm sehol és mivel sok pénzem sem lenne kint keresgélni munkát...mert ugye az el tarthat 1-2 naptól pár hétig arra gondoltam megpróbálnám a munkaközvetítőt és ha valami jobbat találnék ez alatt akkor persze váltanék munkát kint. Tudom,hogy nem szabad egyik munkaközvetítőben sem meg bízni de nem tehetek nagyon mást. Van esetleg köztetek olyan akinek bevált? Ü

2012. okt. 21. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod az EUWORK-öt, ők egy csaló banda, de a jó hírnév megtartása miatt, mindig van pár olyan ember akinek valóban szereznek is állást. Ha szerencséd van, akkor neked is szereznek. Ha nincs szerencséd, akkor buksz cca. 100.000 Ft-ot+jöhetsz haza.


Jelenleg mennyi kezdőtőkéd van? Mert 1000-1200 fonttal vagy euróval már el lehet indulni, avval ki lehet húzni cca. 1 hónapig.

2012. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én megcáfolnám, hogy nem szabad a munkaközvetítőkben megbízni. Van, hogy nincs más választás egyébként még akkor sem ha sz@r körülmények alakulnak ki. Úgy kell felfogni, hogy "már kint vagyok" és onnan lehet továbblépni, ha!!! Amit nem javasolnék, hogy nuku pénzzel menj ki és nuku végzettséggel. Aki semmihez nem ért vagy ért valamihez de nincs róla végzettsége az maradjon otthon. Semmihez nem fog tudni kezdeni külföldön. Ezek a mosogatós dolgok már nem működnek, nem kellenek a magyarok már és nehezen veszik be őket. Több ismerősöm van akik kijöttek úgy hogy majd lesz valami és valami ismerős nappalijának a sarkában alszanak és semmi nincs belőlük.

Inkább értelmesebb ha otthon marad még 2 évig, kitanúl pl: minősített hegesztőnek, vagy leteszi a teherautó jogsit vagy kőműves szakmát, dolgozik otthon még fél évet és úgy jön ki. Közben pedig tanúlja a nyelvet amennyire csak bírja és angolul nézi a filmeket felirattal. Bármilyen országba is megy valaki az angollal fog tudni "élni" magyarországtól nyugatra mindenhol vágják már az angolt jobban mi mi magyarok...

Nos, ha valaki így jön ki még ha szivatós munkát is kap az elején a munkaközvetítő miatt az fix, hogy 2-3 hónap után talál magától egy rendezettebbet. Bersze ha nem balfék illetve link valaki.... remélem segítettem (én is közvetítővel jöttem ki)

2012. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a magyar közvetítőket,nagyon sokan,nagyon sok embert rászednek,arról nem is beszélve,hogy milyen jutalékért dolgoznak.

A helyszínen sokkal jobban lehet találni,sokkal kisebb az esélye,hogy átcsesznek....

Vannak ismerősök Londonban,Dublinban,Grazban,de nem tudok olyat,aki magyar közvetítővel talált volna munkát

2012. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

www.hobij.nl


Korrekt holland cég, de már van magyar irodájuk is.

2012. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!