Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőre kézipoggyászba...

Repülőre kézipoggyászba alapozókat, amik ÜVEGben vannak (2db kevesebb, mint 100 ml), krémeket fel lehet vinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy folyadékot ilyen 100 ml-es műanyag valamikben lehet felvinni. Olyat hol lehet kapni? sosem láttam még szerintem efélét. :/ :)
2012. okt. 23. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 100 ml-nél kisebb űrtartalmú tubusban vannak, akkor felviheted, csak külön zacskóba kell tenni őket.
2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem a "valami" a műanyag, hanem az üveget kell beletenni visszazárható szájú műanyag zacsiba, mindegyket külön, és úgy lehet felvinni.

Ilyen műanyag zacsit biztos lehet háztartási boltban, vagy "100-asban" kapni. (össze lehessen nyomni a száját, mint pl a kapucsínós tasaknak felbontás után...)

2012. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy amiben van a folyadék, az egyenként ne legyen nagyobb űrtartalmú mint 100 ml. Tehát nem az a lényeg, mennyi van benne (mondjuk félig van), mert azt senki sem adogatja össze.

Pl. egy 125 ml-s fogrém nem mehet.


Ahogy előttem írták: 1 literes zárható tetejű zacsiba kell beletenni az üvegcséket.

2012. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

A műanyag zacsikba mindet külön-külön egyesével?

(elnézést, hogy itt problémézok, de még mindig jobb, mint a reptéren :)

2012. okt. 23. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
nem dehogy, egybe. amennyi belefér a zacsiba, annyit vihetsz, összesen 1 liter folyadék. De elég kicsi a zacskó, ha többféle kenceficéd van, a Müllerben kapsz pici 10 ml-s tégelyeket, meg 30 millis flakon, abba tölts át krémet, lemosót, ilyesmit.
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nincs Müller a közelben, de majd nézek máshol hátha van ilyen kis tégely. :)

2012. okt. 23. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

nincs mit :)


műkörmösöknek is szokott lenni olyan kis csavarós tégelyük

2012. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!