Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából repülők! Hogyan...

Angliából repülők! Hogyan jutok haza? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeptember 3án jöttem ki Angliába, de haza szeretnék menni. Akkor repültem életemben először! De otthonról ugye könnyebb volt, mert magyar kiírások voltak, és az információnál is magyarok voltak! Angolul nem beszélek egyáltalán! Azt szeretném kérdezni,hogy a Manchesteri reptérről nagyon bonyolult hazajutni Magyarországra? Aki nem tud angolul eltalál? Vagy mit tegyek? Lehet értelmetlen a kérdésem sokak számára, de nekem nagyon fontos lenne a segítségetek! Köszönöm
2012. okt. 24. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a budapesti reptéren nem tévedtél el, akkor a manchesteri-n sem fogsz. Minden ugyanúgy működik. Keresd meg, hogy a budapesti járatra, hanyas pultnál van a check-in, odamész, kezedbe nyomják a beszállókártyát, azon rajta lesz, hogy hanyas kapunál van a beszállás. Követed a Gate/Gates (kapu) feliratot (vagy az utastársakat) és ennyi.
2012. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem angolul tudni ahhoz hogy követni tud a többieket.

Arról nem is beszélve hogyha Magyarországra repülsz akkor sok magyarral fogsz találkozni akik épp akkor fognak szintén hazarepülni.

Elég a követed a tömeget. Még eltévedni sem lehet.

2012. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, én Spanyolországból többször repültem haza egyedül, úgy hogy nem beszélek angolul...sem spanyolul
2012. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!