Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban az Olimpiai park...

Londonban az Olimpiai park bejárható mostmár?

Figyelt kérdés

mármint jövőre mennék tavasszal-nyáron Londonba, van kb. 4 órám a Victoriáról, akkor 1 óra oda, 1 vissza és két óra alatt szeretnék kicsit kószálni a stadionnál meg ilyesmi.

Oda el lehet menni, lehet látni valamit, érdemes? A parkba be lehet már menni ingyenesen? stb-stb


2012. okt. 27. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy most be lehet-e menni, mert ha minden igaz, most bontják le az ideiglenesen épített stadionokat, de tavaszra és nyárra ezerszázalék, hogy kész lesz és ingyen be lehet menni. Egyébként szerintem nem kell egy órát számolni a Victoriától, én nyugat Londonból jártam meg háromnegyed óra alatt.
2012. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát 45-51 percet ír, de hát az kerekítve egy óra:) Meg ha minden igaz valami olyat, hogy júli 27-én lesz az újranyitás, tehát lehet addig nem érdemes
2012. okt. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!