Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék kimenni!...

Angliába szeretnék kimenni! Vannak munkalehetőségek most? Mennyire egyszerű kivenni egy lakást vagy szobát, de inkább egy egyszobás lakást szeretnék? 1000font elég indulásnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyire megy a nyelv? Mi a végzettséged? Lakást nem kapsz amikor kijössz, mert angliai referenciák nélkül nem adnak ki lakást, illetve adnak ki de 6 havi kauciót és 1,5 havi lakbért kérnek előre. Ami 7500 - 8000 font. Első időszakban csak szobát fogsz tudni bérelni. 1000 font kezdőtőke szűkösen, de talán elég max 1 hónapra, többre semmiképp. Szobabérlésnél is kérnek általában 2 hét kauciót és 1 hét lakbért előre, evvel is számolni kell. 1000 font elég lesz kezdésnek, ha találsz munkát 2 hét alatt, mivel heti, csúsztatott fizetést adnak, azaz, ha a 2. héten találsz munkát, a 3. héten dolgozol, akkor a 4. héten kapsz először fizetést. Így kalkulálj!
2012. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A nyelv megy! Érettségim van csak!
2012. okt. 28. 16:40
 3/14 A kérdező kommentje:
És idővel tudok majd kivenni lakást is gondolom! Hol tudok nézni majd lakásokat? Nem szeretek mással együtt élni, de eleinte valószínűleg muszáj lesz..
2012. okt. 28. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Lakást elsősorban ügynökségeken keresztül fogsz találni majd, mert kevés magánszemély ad ki önállóan lakást, inkább megbíz egy ügynökséget. Általában 6-9 hónap angliai munkaviszony kell egy lakás kivételéhez.


Érettségivel ne számíts sok fizetésre, minimálbér környékén kapsz, ha csak nincs valami olyan, amihez értesz. Minimálbér környéki fizetésből lakást kivenni nagyon nem fogsz tudni, főleg Londonban. Én jelenleg 940 fontot fizetek a lakásomért, a minimálbér pedig 950 körül van. Ezt is vedd számításba.


Kiadó szobákat itt nézz:


[link]



Az árak hetente vannak megadva általában.

2012. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan munkák szinte mindig vannak, amilyeneket egy érettségivel kaphatsz, persze ezekkel nem fogsz nagylábon élni, de azért azt se mondanám, hogy nyomorogni fogsz. Szoba bérlés nagyon egyszerű, lakás már kevésbé, de ezt már előttem leírták. 1000 font elég szerintem, bár lehetne azért több is, de ha ennyi van, hát ennyi van. Az első hónapra elég lesz, annyi idő alatt meg csak kapsz munkát.
2012. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szobát bérelsz, akkor se nagyon kell interakcióba kerülni a lakótársakkal, ha nem akarsz. Én egy évig éltem olyan szobában, ahol volt hűtőszekrény, mikrósütő és egy kis mosogató, így csak a fürdőszobát kellett megosztani. Meg aztán úgyis csak aludni jársz majd haza, gondolom.
2012. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el hogy szakma nélkül egyedül valaha is lakást fogsz bérelni Londonban. Én 1400-at keresek, a párom 950-et és mi is csak szobát bérlünk. Havi 2500 nettó alatt szerintem nincs értelme lakásbérlésen agyalni.
2012. okt. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Havi 2500 nettó alatt szerintem nincs értelme lakásbérlésen agyalni."


Evvel én nem értek egyet, mert 1800-at keresek és mégis lakást bérlek, Londonban.

2012. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Havi 2500 nettó alatt szerintem nincs értelme lakásbérlésen agyalni."


Ez hülyeség.

2012. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó 1500 fontos fizetés mellett már megfontolandó egy lakás, ugyanis egy átlagos környéken, már lehet találni 700-750 fontért studió lakást. Nyilván nem a legelitebb kerületben, de azért nem is a gettóban már lehet kapni ennyiért.
2012. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!