Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország: akik kint dolgozt...

Olaszország: akik kint dolgoztok, mik a tapasztalataitok? (életszínvonal, albérleti-és munkalehetőségek, emberek milyenek)

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:26
 1/4 Merwoman válasza:
ÉRDEKLŐDÖM, HOGY A RÉGI SZEMÉLYIVEL KI LEHET-E MENNI oLSZORSZÁGBA ??
2011. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
emberek milyenek ?
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem dolgoztam kinn, de voltunk egy olasz pizzériában, ahol legnagyobb meglepetésünkre magyarul segítettek ki, hogy mi van az étlapra írva.. A lány pincérnőként dolgozik odakinn, nem mesélt hozzá hogyan viszonyulnak, de több éve csinálja. Nyári szezonban szinte nincs pihenőideje, az éttermek éjjel is nyitva tartanak, de mindig küldött haza pénzt. Van, ahol biztosítják a munkahellyel az albérletet, ki kell fogni... A nyelvtudás a legfontosabb, azt értékelik... Sok szerencsét, szerintem érdemes próbálkozni...
2011. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2011. aug. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!