Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőjegy mennyibe kerül?

Repülőjegy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az lenne a kérdésem,hogy hol tudom azt megnézni,hogy hova mennyibe kerül egy repülőjegy.mitől függ,hogy mennyibe kerül,mert ahogy hallottam nagyon változó.lényeg az lenne,hogy minél olcsóbb.hova?mindegy,csak szeretnék árakat nézni,hogy hova mennyi.legfapadosabb repülő is jó :)

köszönöm


2012. okt. 31. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
2012. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél eljutni? 49Ft-tól milliós árakig nagyon változó egy repjegy ára. Szóval ez így nagyon tág, hogy repjegy mennyibe kerül. :-)) Mint ahogy a buszjegyet is lehet kapni 100Ft-ért meg 20 ezerért is. Szóval ott se mindegy hova akarsz eljutni, erősen más egy Budapest-London buszjegy meg egy BKV buszjegy. A repjegyeknél picit másképp van azért, de tény, hogy létezik repülőjegy 49 Ft-ért és sokkal drágábban is.
2012. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy nem is akarsz sehova eljutni csak repülni szeretnél mert még sose repültél?? Mert akkor wizzairt, ryanairt nézegesd aztán ott találhatsz 1000Ft alatt is repjegyet bőven.
2012. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1000FT?:D jól hangzik :D
2012. okt. 31. 20:08
 5/22 A kérdező kommentje:
igen,szeretnék repülni...akár London csak egy délutánra.
2012. okt. 31. 20:09
 6/22 anonim ***** válasza:
momondo.com-ot ajánlom, bár ez a Ryanair-t nem veszi figyelembe, aminek nagyon jó áraik vannak gyakran.
2012. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ryanair-rel Bergamo-ba tegnap még láttam 99,- Ft-os jegyeket.
2012. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ryanair az mi?hogyan működik a repülőjegy vásárlása?mik kellenek mondjuk egy Londoni úthoz?milyen papírok?
2012. nov. 1. 01:29
 9/22 anonim ***** válasza:

London nem 99Ft-os kategória. Ha csak a repülés kedvéért mennél akkor ne Londonba menj. Ha viszont London a cél, akkor írhattad volna, hogy kifejezetten Londoni olcso jegyet keresel.

Egyébként wizzairnél a napokban láttam 1690Ft-ért Budapest-London jegyet.

2012. nov. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
momondot megnéztem, ryanait listázta de wizzairt nem. Lehet, hogy összekeverte a válaszadó.
2012. nov. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!