Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. mennyibe kerül a legolcsób...

Kb. mennyibe kerül a legolcsóbb fapados repülőjegy Angliába?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
erre nem lehet valaszt adni. Mert mindig valtoznak az arak. Megbizhato fapadosok amelyek London Luton repterre kozlekednek a wizzair es az easyjet. A honlapjukon tudsz tajekozodni. Attol is fugg mikor utazol, nyaron altalaban dragabbak a jegyek.
2011. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor majd megnézem a honlapon :9
2011. jún. 3. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon változó a végleges árat akkor tudd meg ha fizetsz


ha nem adsz fel útipoggyász akkor kicsit olcsóbb

számít a nap és a járat is, lehet, hogy ugyanarra a napra a reggel 7 órásra 20 ezer de a delesre meg 34 ezer!!


általában nem nyáron ha 2 hónappal előre veszed meg akkor lehet, hogy csak 15 ezer, de ha kevesebb mint egy hónappal előre veszed és nyár van akkor lehet akár 60 ezer is

oda vissza


mindenképpen legyél rugalmas az utazás dátumát illetőleg és minél előbb vedd meg a jegyet..

2011. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

mondjuk az engem csak az oda út érint, a vissza már nem :)

2011. jún. 4. 11:36
 5/5 anonim válasza:
Én az utazás előtt 2 és él héttel foglaltam az Easyjet-nél, csak oda, a Gatwick-re, feladott poggyásszal együtt 31000 volt..
2011. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!