Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnek erdeklodni hogy 14...

Szeretnek erdeklodni hogy 14 eves romania i lany vagyok es kimetunk magyarorszagra a szuleimel es en egyedul haza tudname meni romaniaba?

Figyelt kérdés
Szeretnek erdeklodni hogy 14 eves romania i lany vagyok es kimetunk magyarorszagra a szuleimel es en egyedul haza tudname meni romaniaba? csak lejart utlevelem van es nincsen meg szemej igazolvanyom mert meg kicsi voltam amikorkijotunk magyarorszagra es hazatudnake meni romaniaba? egyedul es szuloi bele egyezes nelkul?

2012. nov. 2. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyedül: nem.

2. Szülői beleegyezés nélkül: nem.

3. Útlevél/személyi nélkül: nem.


Összesítve: NEM!

2012. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de romaniai vagyok csak kimentem magyararszagra a szuleimel es ok nem akarnak meg haza joni es en haza akarok meni nagymamaekhoz nincsen semi megoldas ara hogy haza mehesek romaniaba?
2012. nov. 3. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
csináltassatok útlevelet!
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amíg kiskorú vagy addig nincs.


Esetleg, ha megszöksz. De azt nem ajánlom. Nagyobb bajod is lehet abból...

2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
DEHAT VAN NEKEM UTLEVELEMCSAK AZIS LEVAN JARVA UTLEVELEM VAN ES KERESZTLEVELEMIS VAN MERTAVAL JOTEM KI MAGYARBA
2012. nov. 4. 12:35
 7/14 A kérdező kommentje:
MILENE A LEGJOB MEGOLDAS HOGY HAZA TUDJAK JONI ROMANIABA ES HA A SZULOI BELEGYEZEST PAPIRT IRNAK AKOR HAZA TUDNAME MENI? ROMANIABA EGZEDUL AY UNOKA TESTVEREMEL?
2012. nov. 4. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Melyik nem érthető a két szóból? NEM LEHET.


Hiába van útleveled, nem érvényes, tehát NEM.

Szülők nélkül mehetnél, ha van engedély, de ahhoz meg mindkét szülő beleegyezése kell - de kizárólag érvényes úti okmánnyal: személyi vagy útlevél.


Egyébként meg ha annyira nem hiszed, ne itt szerencsétlenkedj - már ne haragudj, de némileg fölhúztál, h ilyen értetlen makacs vagy -, hanem hívj föl egy határátkelőhelyet és kérdezd meg. (Neten fönt van a számuk.)

2012. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
en csak aszt kerdetem ha a szuleim bele egyezesi papirt irnak hogy at engedhesenek a hataron akor at engedneke a hataron a szuleim nelkul csak enyit kerdetem vegulis romaniai vagyok es valamien kepen haza kelene jojek nem_
2012. nov. 4. 16:08
 10/14 A kérdező kommentje:
na valaki valaszolna e
2012. nov. 8. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!