Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszel milyen hely (akár...

Brüsszel milyen hely (akár ott élni is)? Szép város?

Figyelt kérdés

Eddig nem izgatott túlságosan Brüsszel, de Google Street View-n nézelődtem és szép, hangulatos városrészeket találtam.

Pl.:

[link]

vagy

[link]

:)

Mi a véleményetek, Brüsszel jó hely (akár letelepedéshez is)?


2012. nov. 5. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek szép, nem rombolta le török vagy szovjet mint pl Pestet. Bár elég zsúfolt, és magyar viszonyokhoz képest sok a (nem rasszizmusból!!!) nem-fehér. Az időjárás mondjuk kellemetlen, egész évben 5-20 fok közt van az átlag, néha van hó, néha napsütés, de az eső a legjellemzőbb. A vezetési stílusuk, hááát... maradjunk annyiban hogy nem ok nélküli a sok koccanás.
2012. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Brüsszel az egyik legrosszabb hely. Koszos, rengeteg a bevándorló, elhanyagolt és drága.
2012. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Brüsszel az egyik legrosszabb nyugat-európai város letelepedés céljából. Veszélyes, koszos, és írtó drága.(Sokszor még a londoni áraknál is drágábbak a lakások.)
2012. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Brüsszel turistaként 1-2 napra jó hely, a belváros szép, de ott élni már egyáltalán nem olyan jó. Rossz a közbiztonság, rengeteg a bevándorló, horribilisek az árak, nem kellemes az éghajlata sem, és a belvárosi részeket leszámítva eléggé sok lehangoló környék van a városban. Ráadásul ott az elhelyezkedéshez azért nem árt ha hollandul és franciául is tudsz, mert mind a kettő hivatalos, ezzel a két nyelvvel meg ennél jobb helyekre is költözhetsz. Szóval összességében ha turistaként érdekel, akkor hajrá, jó utat, de ha ki szeretnél valahova költözni, akkor inkább gondold ezt át.
2012. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Brüsszelnél sokkal szebb, hangulatosabb városok vannak Belgiumban, és élhetőbbek is. Miért pont oda akarsz menni?

Egyébként csatlakozom az előzőekhez, mindent elmondtak róla amit lehetett.

A vezetési stílusról még az jutott eszembe, nem hiába vezetnek olyan rosszul, mivel Belgiumban régen mindenki az autóval kapta a jogosítványát.

2012. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én nyáron voltam Brüsszelben.

Egyszer legalább mindenkinek látnia kéne ezt a várost.

Amikor ott voltam az idő elég pocsék és hideg volt,zuhogott az eső.

Én csak turistaként tudok véleményt mondani.

Szerintem az egész ország nagyon szép.

2012. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer voltunk ott, és iszonyú drága...
2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 3 hónapig laktam kinn, mondhatni a gatyám is ráment a kajára főleg.Egy hónapban úgy, h nem ettem mindennap főttételt elment 400 Euró ha nem több rá. Átszámítva Forintba...

Tudom, h itt a fizetés is többszöröse, de nem egyszer hallottam már, h Párizs és Bécshez képest is drágább Brüsszel sajnos.

De tényéeg szép: Grand Place, Atomium, EU-s intézmények, stb.


A többihez már csak csatlakozni tudok: időjárás, sokféle ember..

2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!