Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban viszonylag...

Spanyolországban viszonylag sok a fekete?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, épp ellenkezőleg! :)

2012. nov. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a déli és a nyugati részeken jelentős a számuk kb. ezer éve.
2012. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Meg a városokban elég sok az indiai is, főleg Barcelonában, láttam hindú nőt is (indiai viseletbe öltözve) kisgyerekkel, stb. És rendkívül udvariasak. Az a vicces, hogy spanyol ajándéktárgyakat árulnak az üzleteikben (szerintem ott ők olyanok lehetnek, mint itt nálunk a kínaiak).


Ezzel kapcsolatban volt egy élményem is: bementem egy ilyen ajándéktárgyüzletbe, kérdezte az indiai eladó, hogy honnan vagyok – de volt az eladók között brazil és mexikói is –, mondtam, hogy Magyarországról, és tudott egy-két szót magyarul.


Elég sokféle náció van, főleg latin-amerikaiak. Az is érdekes volt, amikor bementem egy süteményes üzletbe (elég sokféle süteménykülönlegességük van), és kérem a tipikus kasztíliai akcentussal a süteményt, erre az eladó mexikói volt, megismételte latin-amerikai akcentussal is (nem selypítve), hogy tényleg azt kérem-e. :D

2012. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spanyolorszagban elek, es igen van sok afrikai fekete, dominikai fekete, es nehany brazil fekete, de beloluk nincs annyi. Borszaztoan sok kulfoldi el itt, latin-amerikai a legtobb talan.
2012. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!