Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez mit jelent? 129 Forint egy...

Ez mit jelent? 129 Forint egy repülőjegy?

Figyelt kérdés
A ryanar oldalán beirtam hogy Budapest Brüsszel és odautnak 129 HUF-t írt ki. akkor ennyi a repülőjegy oda? [link]
2012. nov. 10. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ezer.
2012. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Az kizárt, hogy Brüsszelbe 129 ezer legyen egy jegy! Sok lenne! Szerintem 129 a jegy, de mondjuk 60 ezer a reptéri illeték!? Vagy van valami járulékos költség, ami csak az apróbetűs részben van benne!
2012. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Ez azt jelenti, hogy a repülőn utazásod ennyibe fog kerülni.


Erre persze rá fog jönni a poggyászdíj, kerozindíj, reptéri illeték, levegő-vétel díj, pislogás-díj és minden egyéb :D

2012. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Ne hallgass az előző okostojásokra!


Én már megjártam Brüsszelt oda-vissza 200,- Ft-ból.

Ha nincs feladandó poggyászod, csak kézipoggyászod, akkor erre az árra csak 2.000,- Ft/fő/szakasz-os adminisztrációs díj jön rá, de ez is megspórolható ha keresel valakit, akinek van prepaid Mastercard kártyája és azzal fizettek.

2012. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy valamit nem tudsz, az nem szégyen, de azért reklámozni nem kéne! :)


Tessék, itt a legutóbbi foglalásom:

[link]

2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt találtam: "Az ír fapadosnál jelenleg 129 forintos áron találhatjuk a legolcsóbb jegyeket, amelyek természetesen egy útra és az egyéb költségek nélkül értendők. Ennyiért december elejére még találni jegyeket például Eindhovenbe; az 599 forintos kategóriában Milánó/Bergamóba, Stockholmba, Rómába, Eindhovenbe, Frankfurtba, Göteborgba és Varsóba juthatunk el" Tehát ez az ár egyéb költségek nélkül értendő.
2012. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Ryanair oldalán is ezt írják: Összesen "129.00 HUF

Az opcionális díjak, így az adminisztrációs díj és a feladott poggyász díja, nem szerepelnek az árban." Tehát ezeket még külön kell fizetni.

2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csakhogy ezek nem kötelező költségek!

Mint, ahogy fent is írtam - csak a nagyon okos és nagyon tájékozott emberek lepontozták - ha nincs feladott poggyász és van Prepaid MC kártya, akkor nincs más költség csak a jegyár.


Egyébként bárki kipróbálhatja ha végigmegy egy foglaláson a Ryanair oldalán és fizetési módnak a Prepaid Mastercard-ot választja.

2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg pont letojom, hogy ki mit gondol, nyugodtan higgyétek csak azt, hogy levegő-vétel díjat, pislogás-díjat és minden egyebet kell fizetni, én addig repülgetek tovább párszáz forintért!
2012. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
És mi a fenéből üzemelne egy légitársaság ha csak ennyit kellene fizetni? Az okoskáknak van fogalmuk milyen költségekkel megy egy gép?Mennyi egy gép kerozin fogyasztása és mennyi annak az ára?Tényleg embereknek ennyire fogalmuk nincs az árakról?
2012. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!