Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol tudom megtalálni azt a...

Hol tudom megtalálni azt a menetrendet ahol megtalálom, hogy hogyan jutok el Fehérgyarmatról Szatmárnémetibe?

Figyelt kérdés
Szatmárnémetiből már el tudunk jutni az úti célunkhoz, de hogy jutunk el addig?Megy vonat a határon át? Annyit találok h Debrecenből megy, de az átmegy Fehérgyarmaton?
2012. nov. 11. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
MÁV /vasúti/ menetrend ELVIRA.
2012. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehérgyarmatról sajnos nem megy közvetlen vonat Szatmárnémetibe. Ami Debrecenből megy az nem érinti Fehérgyarmatot, hanem Vámospércs - Nyírábrány - Érmihályfalva - Nagykároly útirányon át megy. Viszont busszal megoldható kerülő nélkül:

Fehérgyarmatról 10:00-kor indul busz Csengersimára, onnan pedig 12:15-kor Szatmárnémetibe. Egyébként meg fontos lenne tudni az utazás időpontját, mert ezek a buszok nem közlekednek minden nap.

2012. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Én akárhogy kerestem nem találtam ilyen járatokat :)! Január 2.-án indulnánk! Az valahol magyarul le van írva, hogy Szatmárnémetiből tovább mikor és hová mennek vonatok?
2012. nov. 12. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Január 2-re még nem engedi a volán menetrend megnézni az időpontokat. Mi a végső úticél? A román menetrendben szintén nem tudtam még megnézni a dolgokat, nemsokára lesz a menetrendváltás nálunk és szerintem a környező országokban is. Szerintem nincs ilyen magyar nyelvű leírás, hogy hová mennek vonatok, én úgy csinálnám, hogy ha már felkerülnek a jövő évi menetrendi adatok, akkor az adott napra beírnám, hogy kiindulási állomás Satu Mare, célállomás bármi, és akkor kiadja a lehetséges vonatokat és akkor rákattintani a Satu Mare névre. Így kiadja az aznap onnan induló összes vonatot.
2012. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Mostmár megvolt a menetrendváltás, így lehet tervezni a január 2-i utat. Szóval ez ugye szerdai nap lesz, így csak a későbbi buszjárat közlekedik Budapest - Szatmárnémeti - Nagybánya viszonylaton, amire tehát Csengersimán kell felszállni. Ha jól nézem 10:00-kor indul Fehérgyarmatról olyan busz, amivel elérhető a csengersimai átszállás, de így majdnem 3 órát kell Csingersimán várakozni. 15:10-re van Szatmárnémetiben.

2012. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!