Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia déli/középső részén...

Anglia déli/középső részén milyen idő van nyáron (június elejétől augusztus végéig), és milyen ruhákat hordanak az emberek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Angliaban egesz evben viszonylag huvos van, borult esik vagy szeles i,tt atlag 16-20fok volt egesz nyaron. (Skegness ,kozep) CSsak ritkan emelkedett magasabbra a homerseklet.

En fazos is vagyok igy iden csak par alkalommal volt rajtam rovidujju vagy nyari ruha.Hosszu ujju , kardigan vagy tavaszi kabat reggel es este mar szukseges lehet.

Az angol emberek nem oltoznek tul divatosan ,sot. Szinte rogton eszre lehet venni, hogy kik jottek mas orszagbol.

En ket eve elek itt de nem nagyon tudok venni olyan ruhat ami tetszik vagy amit ,mas orszagokban megszoktam.

London kornyeken par fokkal melegebb van de ott is jellemzo a valtozekony ido .

2012. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!