Kezdőoldal » Utazás » Európa » Útvonaltervezés. Budapest -...

Útvonaltervezés. Budapest - Malaga (ES)? Hasznos tippeket szeretnék. Köszönöm a segítséget. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nyáron (jún 3-10) szeretnénk párommal Malagába (Spanyol) menni. A szállás már megvan de az utazással egyenlőre nehézségeim vannak. A Wizzair nem indít oda közvetlen járatot. A Ryanair pedig januárban törli a Malagai útvonalat. KLM+Air France járatokkal tudnék menni de az átszállás 8-9 óra. Esetleg Madridig Wizzair, onnan pedig vonat (AVE) ami baromi drága. Van valami javaslatotok?

2012. nov. 23. 10:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Azt hittem autóval akartok menni, arra egy nagyon szép utat tudtam volna.

Repülővel nézd meg amszterdami átszállással. Vagy bécsi indulást.

2012. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Autóval egy kisebb vagyon lenne. Na meg még nem repültünk és szeretnénk kipróbálni. Amszterdami átszállást néztem 8 óra.

Bécsi indulást megnézem, köszi!

2012. nov. 23. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Air France, BUD Budapest - CDG Párizs - AGP Malaga

55e/fő oda-vissza

2012. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudnál egy linket küldeni? Ezt a találatot nekem is hozza de 69E Ft-ért.
2012. nov. 23. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Június az még nagyon távol van. Addig még lehet újra wizzair vagy ryanair járat is. De ha sürgős, akkor vedd meg most drágán.


Amúgy hogyhogy a szállás már megvan? Furcsán csinálod. Először repjegyet szokás venni és aztán szállást keresni, mivel a repjegyben jóval kevesebb a lehetőség mint a szállások terén.

2012. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fapadosokkal átszállással mehetsz amúgy most is. Milano-Malpensara el tudsz menni wizzairrel, onnan meg közvetlen van járat Malagaba. Vagy Barcelonaba mész wizzairrel (vagy ryanairrel) és onnan is van közvetlen járat Malagába. De van még pár variáció.

Azonban mindegyik drága most még. Június nagyon távol van, később ezek olcsóbbak lesznek.

2012. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem legegyszerűbb Brüsszelbe menni és onnan Ryanairrel tovább.

Ez egyszerű+olcsó is

2012. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!