Kezdőoldal » Utazás » Európa » Felsőfokú angol nyelvvizsgával...

Felsőfokú angol nyelvvizsgával mennyire nehéz elhelyezkedni Londonban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Friss diplomásként ha valaki próbál elhelyezkedni Londonban mennyire jók az esélyei? (Szociális munkás diplomával) Nem feltétlenül gondolkodom a szakmámban elhelyezkedni, de örülnék ha nem csak nehéz fizikai munkák akadnának, mert nem vagyok biztos,hogy a gyári munkát hosszú távon nekem találták ki... Tehát jó angol nyelvtudással mégis milyen típusú munkákra lehet számítani?

2012. nov. 25. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van nyelvtudásod így könnyen tudsz érvényesülni. Rajtad áll, hogy milyen munkákat vállalsz el. Ha van olyan munka amit csinálnál akkor azt kell megpályázni.

Ha nincs akkor érdemes elfogadni a kevésbé rosszat már csak azért is, hogy legyen angol munkareferenciád. Később ezzel könnyebben tudsz lépni komolyabb melók.

Nekem például nincs nyelvvizsgám, engem a kinti 6 év tanított meg angolul. Amikor kijöttem én takarítottam, majd mentem mindig más, jobb helyre. Jelenleg irodában dolgozom. (nem Londonban) Mondjuk szerencse kérdése is. Jó helyen legyél, jó időben..

Egy biztos. Ha én felsőfokú angol nyelvtudással kezdtem volna, akkor tele lennék bátorsággal, optimizmussal.. Nem gondolkodnék hanem egyénileg mindent megoldanék..

Jó nyelvtudással minden könnyebb..

sok sikert.

2012. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsga nem számít,a jó angol tudás igen,szóval ha az megvan az jó..De sajnos,sok jóra nem nagyon számíthatsz az elején.

Általános tapasztalat,hogy mindenhova kérnek referenciát(pl.még egy felszolgálói,takarítói álláshoz is),ha szorgalmas vagy,jó munkabírású,akkor viszont előre lehet lépegetni.

Van egy ismerősöm,aki hasonló helyzetben(jó nyelvtudás+diploma) ment ki árufelöltőként kezdte,aztán bolti eladó,pénztáros,üzletvező-helyettes,üzletvezető,majd 6 év után egy jó pénzügyi állást kapott.Nagyon jó fizetése van,de persze ehhez kellett az,hogy sok mindent elvállaljon,sokat dolgozzon éveken keresztül.

Sajnos,már Angliában sem egyszerű a helyzet,mint 8-10 évvel ezelőtt.

2012. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!