Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2x regisztráltam Wizzair...

2x regisztráltam Wizzair oldalán más-más email címmel, törlődhet az egyik?

Figyelt kérdés
Ugyan azok az adatok, de más-más email címmel vagyok regisztrálva mivel az árak változtak és újabb foglalást akartam indítani, de az előtte lévő foglalások nem törlődtek..pedig nem intéztem el a fizetés..így nem tudtam most foglalni.. ezért regisztráltam ismét. Van valamiféle szabály erre?..Törlődhet?
2012. dec. 4. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond. De teljesen felesleges volt kettőt csinálnod. Az eredetiben is megoldhatsz több foglalást. Én azt javaslom, hogy mindenképp kártyával fizesd (wizzair kártyával) mert azzal nem számít fel foglalási díjat és pl. légitársaság csődje esetén is sokkal védettebb vagy egy kártyás fizetés esetén, mint átutalásnál.
2012. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!