Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik légitársaság nem bérel...

Melyik légitársaság nem bérel már buszokat, hogy az utasokat elvigyék a géphez?

Figyelt kérdés
Pár napja az egyik esti híradóban hallottam (sajnos a gyerekeimtől viszonylag keveset) hogy vannak légitársaságok, akik nem bérelnek buszokat, ki kell gyalogolni és fűtetlen sátrakban kell várni a gép indulásáig. Sajnos, azt nem hallottam, vagy nem is mondták, hogy melyek ezek. Eddig kerestem infót, nem találtam. Tud valaki esetleg segíteni? Két pici gyermekkel repülök kedden Wizz Air-rel.

2012. nov. 10. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt van a cikk róla:

[link]

2012. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Wizzair,Ryanair,Easyjet.

Érdekes nagyon ez az új infó,mert az Easyjetnél már évekkel ezelőtt így volt,de semmi probléma nem volt akkor.

Kinyitották az ajtót,és kellett 200m-t sétálni a gépig,de akkor sem várni,sem ácsorogni nem kellett,mehettünk rögtön.

2012. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az az újdonság most, hogy a becsekkolás is kint lesz. Tehát a biztonsági ellenőrzés után ki kell menni a sátrakba és ott kell sorban állni, ami eddig a terminálban történt.
2012. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem,tehát lehet,hogy valaki fél-1 órát is ott vár...

Nagyon jó országimázs mondhatom...

2012. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó dolog, az utasok átélhetik a repülés hőskorát, amikor még nem voltak flancos terminálépületek, olyan luxusszolgáltatásokkal, mint a fűtés, a villany, meg a padok, amikre le lehet ülni. Amúgy nem lenne baj a sörsátrakkal, ha lennének benne sörpadok, meg sör:) Szerintem simán lenne olyan vállalkozó, aki vállalná a padok telepítését, ha cserébe ő árulhatna ott sört, virslit, és egyéb jóságokat az utasoknak. Egy bajor zenekar játszana valami jó kis zenét, és máris mindenki sokkal jobb kedvű lenne.
2012. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt ugye nem gondoltad komolyan? Mert amit leírtál, az elég gáz lenne:)
2012. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Engem nagyon zavar...nem magam miatt, hanem az 1 éves kisfiam és a 3 éves kislányom miatt :( persze, nem állok neki verni a pultot, túléljük, csak,....hogy is mondjam? kellemetlen, így az utolsó napokban megtudni. na mindegy.

2012. nov. 12. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
A repülés hőskorában pont,hogy elit dolog volt a repülés,luxus,kiváltság,nem sörsátor...
2012. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ez természetesen csak irónia volt.
2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sörsátor: Egy biztos, hogy a kutya sem venne ott sört, mert gondolom a szokásos reptéri horror-árakon adnák a sört. Azaz egy pohár lenne 1000 forint, egy korsó kb. 1500.
2012. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!