Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki utazott már személyszállít...

Aki utazott már személyszállítással Németországba, mennyi idő alatt van ott a kisbusz? 1400KM Holland határ.

Figyelt kérdés
Először utazunk ilyen módon,ez egy fuvarszolgálat,háztól-házig visznek.Rajtunk kívűl még 5 vagy 6ember utazik.Ez egy 9 személyes Ford Transit.Ijesztegettek ,hogy lehet 36 órát fogunk utazni mert ha több emberért megyünk az annyi kitérő.Ez komoly?
2012. dec. 6. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

NEkem több rokon utazott ilyen módon, igaz, hogy CSAK 1000 km-t, az kb 12 óra volt.

De a legokosabb, ha megkérdezed a fuvarszolgálattól, ott tudnak tájékoztató adatot mondani. Természetesen ilyen távolságra pontos idöt mondani lehetetlen, mert nagyon sok függ a forgalomtól.


Igaz, hogy több emberért elmegy a kocsi, de az útvonalat úgy tervezi meg a cég elöre, hogy csak minimális kitérö legyen. (Nem csak egy kocsi indul, hanem több, és az egy útvonalon lévöket szervezik egybe)


De a 36 óra nagyon túlzásnak tünik, márcsak azért is, mert rendszerint a következö nap jön vissza a kocsi. Szerintem valaki csak rád akar ijeszteni.

2012. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én két társasággal is utaztam már Németországba így.

Mindenkit háztól- házig vittek. Az útvonalat előre megtervezték, nem csalinkáztunk össze vissza sehol.

Minden esetben az út 10-12 óra volt, úgy, hogy közben háromszor álltunk meg negyed-félóra pihenőre.

Hollandiába is kiértek 18-20 óra alatt.

2012. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel konkrétan nincs tapasztalatom, de Törökországban, egy ilyen kisbusszal úgy tettünk meg 20 óra alatt egy ilyen 1300km-es utat (Isztambul-Trabzon), hogy a busz 2 óránként megállt fél órára kaja/pisi szünetre, az út vége felé 4 órát vártunk, mert onnan egy másik járat vitt tovább, és a végén még néhány kisvárosban kavarogtunk utasokat vadászni, ami abból állt, hogy a város utcáin haladtunk lassan, és mindenkire rádudált a sofőr, hogy nem akar-e Trabzonba menni éppen, és így felvett egy két embert. Szóval ha ilyen körülmények között 20 óra volt a menetidő, akkor kizárt, hogy neked 36 óra legyen.
2012. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!