Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Szerbiába utazáshoz milyen...

A Szerbiába utazáshoz milyen okmányok kellenek egy magyar állampolgárnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
személyi vagy útlevél!
2012. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nemrég valami olyat hallottam h talán elég a személyi is. akkor ez nem így van?
2012. dec. 8. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég a személyi.
2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnezest a beszolasert,tenleg lehet szemelyivel jonni-menni, 90 napig tartozkodni eu-tagorszagok polgarainak...elozo voltam ujra
2012. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én itt olvastam: [link]
2012. dec. 8. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

"de nemrég valami olyat hallottam h talán elég a személyi is. akkor ez nem így van?"


Most mit nem értesz az első válaszomban???


Leírtam hogy személyi VAGY útlevél!!

2012. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, elég a személyi igazolvány.

"Szerbia: Az EU tagországainak és a schengeni zóna államainak polgárai – 2010. június 12-étől kezdődően – 90 napot nem meghaladó időtartamú látogatás esetén érvényes személyi azonosító igazolvánnyal is beléphetnek Szerbiába. Ideiglenes személyi igazolvánnyal nem lehet átlépni a határt. Érvényes úti okmányokkal rendelkező magyar állampolgárok vízum nélkül utazhatnak be Szerbia területére, és ott az első beutazás időpontjától számított 6 (hat) hónapon belül összesen, legfeljebb 90 (kilencven) napig tartózkodhatnak, átutazhatnak és kiutazhatnak." ( [link] )


(Különben az 1-es válaszoló is azt írta, hogy személyi VAGY útlevél, vagyis a kettő közül az egyik is elég.)

2012. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
SShsofNJfoe
2012. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!