Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan munka Bécsben amit...

Van olyan munka Bécsben amit német nyelvtudás nélkül is el lehet végezni? Mennyi esély van így rá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül nem kapsz semmilyen állást! Maximum, ha van ismerősöd, aki benyom valahova. Még a legalja munkáknál is elvárják a nyelvtudást!
2012. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Max. utcalányként van esély, ott nem kell tudni beszélni a kuncsafttal, elßeg, ha leirod a számot.
2012. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2 hete ajánlottam nyelvtudás nélkül iroda takarítói állást egy régi kedves barátnőmnek.

Ha nyelvtudás nélkül akarsz kint dolgozni, akkor ismeretség kell. Anélkül nem megy.

39/N

2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ennyi marhaságot. Rengeteg irodaház van Bécsben. Ha angolul tudsz, felvesznek.
2012. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Ennyi marhaságot. Rengeteg irodaház van Bécsben. Ha angolul tudsz, felvesznek."


Ha szerinted marhaság, akkor kérlek linkelj olyan állásokat, amelyhez elég csak az angol nyelvtudás! Manapság még a mérnöki, informatikai munkához sem elég csak az angol, ha Ausztriában akarsz dolgozni. Más, alacsonyabb fizetésű munkakörökről meg nem is beszélve!

2012. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mégha nem is túl remény keltőek:D

Valóban bármilyen munka érdekel, mosogató vagy bármi.

2012. dec. 12. 20:48
 7/19 rémuralom ***** válasza:
100%
Magához a mosogatáshoz nem kell németül tudni, mert mosogatni németül is ugyanúgy kell, mint magyarul. Viszont olyan dolgok, mint a jelentkezés az állásra, na azok nem fognak testbeszéddel menni.
2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

a mosogatáshoz is meg kell értened, hogy mikorra kell munkába jönni, meddig tart a munkaidő, mikor van szüneted, mit csinálj, ha ég a ház, stb.


arról nem is beszélve, hogy és az utcán hogy fogsz létezni? viszel magaddal egy tolmácsot a buszra, boltba, mindenhova? kezdj el németül tanulni, ha Bécsben akarsz munkát. nyelvtudás nélkül ne menjen senki, sehova. aztán csodálkoznak, ha átverték őket, mikor lehet,hogy elmondták nekik pontosan, mi mennyi, csak nem értették meg.

2012. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

én 3/4 évig kerestem Bécsben munkát, szolid nyelvtudással, hát nem ajánlom senkinek,

az alapszintű nyelvtudásommal, igaz találtam munkát úgy kb 2000 állásinterjúból lett 2, de mivel alja munka volt, és mindenért én voltam a hibás amihez közöm se volt és nem tudtam megvédeni magam igy mind2 helyen kikezdtek - szóval nagyon kicsi az esélye a munkának nyelvtudás nélkül, de még ha sikerülne is akkor pedig nehéz megtartani, vagyis inkább kibirni

2012. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ja és azt is hozzátenném, hogy kell bejelentett lakcím és e-card (tbkártya) - amiket elég nehéz beszerezni
2012. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!