Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben Mariahilfer környékén...

Bécsben Mariahilfer környékén hol éri meg vásárolni (ilyen közepes ruhaüzletekre gondolok mint itt new yorker stb. )?

Figyelt kérdés
Nem gagyi de ugyanakkor nem is luxus üzletek érdekelnének csak a középkategória mert külföldre a középkategóriás üzletekbe azért nem kínai piachoz is méltatlan cuccok vannak mint itt(legalábbis eddigi tapasztalataim alapján)(gondolok itt h&m,bershka,zara...)Most hétvégén mennék vannak akciók vagy valami?És alapon melyik üzletek jók ezek a környéken ahol megéri vásárolni?

2012. dec. 26. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és olyan üzlet ahol férfi ruha is van.
2012. dec. 26. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekben az üzletekben mindenütt ugyanaz az áru van, ugyanolyan minőséggel.
2012. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy nem akkor nem lennének ilyen nagy hálózatok.Ilyen szar minőségű cuccot a külföldiek tuti nem vennének főleg ennyi pénzért. Pl.Bershka: eddig 5 cuccot vettem ott ugyanannyit is vittem vissza kb két nap alatt mentek tönkre..esetleg a h&m normális de ennyi..
2012. dec. 26. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig 1-2 bolttól eltekintve pont ugyanazok a boltok vannak ott is, mint itthon, ami meg nincs otthon, és ugyanez a kategória, az is tök ugyanaz az ár és minőség, ne várj csodákat...
2012. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ennyi pénzért? Egy nyugati embernek az ilyen boltok egyáltalán nem drágák, sőt.
2012. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!