Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szállást keresünk 35Ero/nap/la...

Szállást keresünk 35Ero/nap/lakás körül a Rab szigeten? Két felnőtt, egy 13 és egy 8 éves gyerek, plusz egy közepes termetű kutya. Esetleg ehhez tartozó elérhetőséget, vagy bármilyen segítséget, tanácsot elfogadunk!

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írták a külömböző forumokba,hogy olcsóbb a szállás,ha nem foglalják le előre,hanem a helyszínen kell érdeklődni,alkudozni...háááát nem tudom!Ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata és szívesen megosztaná velünk akkor ezt megköszönnénk!Nagyon fontos lenne!
2010. máj. 31. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt van egy csomó szállás, van közöttük olyan ami ebben az árfekvésben van, de baromira nem mindegy, hogy mikor akartok menni...

2010. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
booking.com, én ezt tudom ajánlani, minden ott van
2010. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2010. jún. 1. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

(Szigetre nem érdemes menni,mert nehéz és pénzbe kerül a ki- és bejutás!)

Kutyára napi 10-20 Euro felárat kérnek és a be se mehettek vele a strandra. (Max. egy-két kijelölt helyen.)

Inkább itthon kellene hagyni.

2010. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1)Tudsz horvátul??

Vagy hogyan akarsz alkudozni?

2)Kivel alkudoznál és hol?

Gondolod, hogy a lakástulajdonosok kint állnak valami sarkon?

3)A kutyát egész napra bezárod a szobába amíg strandoltok??

4)Amennyit a kutyáért kell külön fizetni, annyiért

vehetsz egy másikat.

(pici kutya 10 Euro/nap, közepes 20 Euro/nap)

Napi kb 20 Euro x 285 x 7 = kb.: 40.ezer Ft/hét !!!

üdv.

2010. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van a kutyás dologgal kapcsolatban abban,hogy fizetni kell érte,de amit az első válaszoló küldött oldalt ott 2eurot kérnek/nap a kutyáért!az összes helyen!

Egyébként horvátul nem,de szerbül beszélek!A szerbek és a horvátok is beszélik mind a két nyelvet,csak nagyon kevesen nem!3 éve is szerbül kértem eligazítást és nekem az a tapasztalatom,hogy kedvesek voltak a horvátok!/igaz akkor kutya nélkül mentünk és Trogir-ba/Szerintem Ha valaki veszi a fáradtságot és megtanul minimálisan azon a nyelven beszélni ahova utazni szeretne,akkor nagyon kedvesek még abban az országban is,ahol egyébként tényleg utálják a magyarokat!Persze én annál kicsit joban beszélek...

A strandal kapcsolatban meg tényleg rdemes utána járnom a dolognak,mert nem szeretnénk a kutyusunkat sem otthon,sem pedig a lakában hagyni ameddig mi strandolunk...ha enm találok olyan helyet ahol ő is lejöhet velünk a partra akor inkább maradunk magyarországon és nyaralunk itthon.Mi a kutyát egyenrangú családtagként kezeljük...csak olyan helyre megyünk nyaralni ahova ő is jöhet...nem haggyuk itthon több napra senkire!

2010. jún. 2. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen gondolkodsz a kutyával kapcsolatban! :) Sajnos mi ezt nem tudtuk megtenni pár éve, amikor utoljára jártunk nyaralni, túl nagy a kutyus, nem fért volna be négyünk mellé, az meg szegénynek csak kínzás lett volna, ha kuporog a sok cucc mellett egy negyed embernyi helyen ilyen sokáig. Ideköltöztettük a nagymamát, kutyázzon egy hétig, és hoztunk haza neki és a nagyinak is egy kis ajándékot... :)

Nálunk pl senki nem beszéli a horvátot a családban, mindenki angolt és németet. Mi cél nélkül mentünk végig a parton, ahol nagyobb üdülőfalut találtunk, ott megálltunk megkérdezni van-e szabad helyük. Végül belebotlottunk egybe, ami mindenkinek nagyon tetszett, igen alkudoztunk (65 euróról 55-re) ANGOLUL! :) Bocsi az offért, csak nem bírtam ki, hogy ne írjam le az ezzel kapcsolatos véleményem

2010. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én írtam a kutyás árakat, mert nekem is van kutyám és mivel minden évben Horvátországban nyaralunk.

Amiket én láttam, a legolcsóbb helyen is 5 Euro a kistestü kutya és a nagyobb testü pedig alku kérdése a ház tulajával.

A legtöbb helyre 10 kg feletti kutyát tilos bevinni.

2010. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!