Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 16 évesként kiköltöznék...

Ha 16 évesként kiköltöznék szüleimmel együtt Angliába mik várnának rám?

Figyelt kérdés

Angolból épp hogy csak meg tudnám értetni magam. Vannak ott olyan középiskolák amiket külföldiekre terveztek?

Meddig és hogyan történne ott a beilleszkedésem nekem, mint magyarnak?


2009. aug. 24. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nemzetisegi iskolak, de ketlem, hogy lenne teljesen magyar iskola is, a kevert iskolakban pedig, ne lepodj meg, a kozos nyelv az angol. "Sajnos" a nyelvet mindenkepp el kell sajatitanod, de a jo hir, hogy fel ev alatt boven eljutsz olyan szintre, hogy ne okozzanak fejtorest a dolgok. Amugy vannak kifejezetten kulfoldiek szamara kialakitott, felzarkoztato nyelvtanfolyamok, egy reszuk ingyenes is, errol a nagykovetsegen tudtok erdeklodni.

Nem feltetlenul muszaj evet kihagynod, maximum egy fel evet, ha nagyon kenyelmes vagy, de hidd el, kozossegben gyorsan bele fogsz jonni! Anglia nagyon jo hely, ne felj tole :)

2009. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
elég hamar megtanulsz majd angolul, ne aggódj
2009. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elmesz collegba es ott beiratkozol ESOL-ba, es ott megtanulsz angolul, en is ugy csinaltam, pont 16 evesen mint te. most 18 vagyok, meg mindig itt elek es minden szep es jo, ne izgulj
2009. aug. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, eddig mindenki gyorsan beilleszkedett és mindenkinek sokat segítettek az iskolák, hogy ne maradjon le a tanulásban.
2009. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is eppen itt vagyok Angliaban, csak az elso par het a huzos, aztan hipp-hopp hozzaszoksz az esetleges tajszolashoz is.... (nekem az okozott inkabb fejtorest)

Sok sikert! :)

Ja, es ne aggodj, minden jo lesz!

2009. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!