Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Finnországba utazni?

Érdemes Finnországba utazni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi vagy a nagy hidegre, igen
2012. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretem a nagy hideget :D
2012. dec. 29. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Télen nem nagyon. Hideg van és hiába szereted a hideget, nem kellemes várost nézni, utazni (minden késik), plusz még síelni sem buli ilyen hidegben. Egyedül a szauna izgi télen :)

Nyáron viszont nagyon szép az ország. Én itt élek, minden nagyon drága főleg az utazás és a szállás. Ha csak Helsinkire vagy kiváncsi, akkor arra elég pár nap. Finnországban viszonylag kevés turista van, de ha érdekel az ország és a kulturája, akkor persze érdmes Finnországba utazni.

2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Tavasszal érdemes, van hó és a nap is süt. Ha kedveled a téli sportokat, északon vannak jó helyek, de az tény hogy eljutni odáig sem olcsó mulatság.

Ezt a késés dolgot meg soha, se télen se nyáron nem tapasztaltam, semmilyen téren, pedig voltam pár tucatszor. Nem tudom mire gondolt a kedves válaszoló.

2013. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak azt, hogy télen késnek a buszok, vonatok.

Tavaly nemcsak télen hanem nyáron is komoly gondok voltak, nem tudták tartani a vonatok a menetidőket, mert felújítások voltak. Azért, mert párszor jártál itt még nem jelenti azt, hogy szakértő vagy..

2013. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!